MALATYA HABERLERİ

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Esnafı Ziyaret Etti

IHA
27.10.2015 - 15:17Son Güncelleme :

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLİ VE MİLLETVEKİLİ ADAYI NURETTİN YAŞAR, ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ.

IHA

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, ülkenin güçlü bir AK Parti iktidarına ihtiyacının olduğunu ifade etti. Yaşar, “1 Kasım’da engelleri aşıp, hizmete devam edeceğiz” dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında Şire Pazarı, Emeksiz Caddesi ve Doğu Garajı esnafını ziyaret etti. Esnaflarla bir araya gelerek uzun süre sohbet eden Yaşar, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimin Türkiye için önemini anlattı. Önlerinde bir hendeğin olduğunu ifade eden Yaşar, "Önümüzdeki hendeği aşarsak Türkiye’nin önü açık. İnşallah milletimizin 1 Kasım’da vereceği destekle bu hendeği aşıp, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
“2023’E HEP BERABER YÜRÜYECEĞİZ”
AK Parti’nin 13 yıllık iktidarında önemli hizmetlere imza attığını dile getiren Yaşar, istikrarın sürmesi ve hizmetlerin devam etmesi için 1 Kasım’da milletin önemli bir tercih yapacağını belirtti. Yaşar, “Türkiye’deki, milletin önünü kesen tüm vesayet odaklarını kaldırdık. Türkiye’de milletin önüne koyulan bütün engelleri kaldırdık. Bu ülkeyi güçlü bir demokrasiye kavuşturduk. Bu ülkeyi kuvvetli bir ekonomiye kavuşturduk. Bu ülkeyi itibarlı bir dış politikaya kavuşturduk. AK Parti bu ülkeyi yönetmeye devam edecek ve Türkiye güçlenecek. 2023’e güçle, kuvvetle, birlik, dirlik, kardeşlik içinde Malatya olarak hep beraber yürüyeceğiz inşallah ” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Esnafı Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Esnafı Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı