MALATYA HABERLERİ

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Ziyaretlerine Devam Ediyor

IHA
30.10.2015 - 15:21Son Güncelleme :

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLİ VE MİLLETVEKİLİ ADAYI MUSTAFA ŞAHİN, SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

IHA

1 Kasım’da tek başına iş başına geleceklerini söyleyen AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, “Milletimiz 1 Kasım’da istikrardan yana oy kullanacak” dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin İnderesi’nde bulunan tekstil atölyelerini ziyaret ederek, atölyelerde çalışan personellerle bir araya geldi. Çalışanlarla uzun süre sohbet eden Şahin, eski Tekel tütün depolarının bulunduğu alanda hem istihdam hem de ekonomiye ciddi katkı sağlayan atölyelerin hizmet verdiğini söyledi. İşveren ve çalışanlarla bir araya geldiklerini belirten Şahin, "Hem işverenler hem de çalışanlar 7 Haziran’dan sonra yaşanan süreci iyi gördüklerini ve analiz ettiklerini bize bildirdiler” diye konuştu.
“BİR OY ŞER İTTİFAKINI BOZAR”
Şahin ziyaretleri esnasında yaptığı konuşmalarda 1 Kasım’da milletin Türkiye’nin geleceği açısından önemi bir tercih yapacağını kaydederek, verilecek bir oyun şer ittifakını bozacağını söyledi. Milletvekili Şahin, “7 Haziran öncesinde AK Parti’ye bir dersin verilmesinin şart olduğunu düşünen kesim, şu anda bizler için dua ediyor. ’İstikrarımızı daim olsun’ diyorlar. ’Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimizde sabit olsun’ diye dua ediyorlar. Biz, verilmek istenen mesajı gerçekten en iyi şekilde aldık ve üzerimize düşeni yaptık. Vatandaşımız da geride bırakmış olduğumuz 4,5 aylık süre içerisinde o dersin, o cezanın çok ağır olduğunu kendileri de fark etmekteler. Türkiye’mize, yeni yetişen nesillerimize, geleceğimize ve özellikle İslam coğrafyasında akan kanın durması için hassaten bu uğurda bedenini ortaya koyan AK Parti kadrolarının bunu hak etmediğini de zaten söylüyorlar. İnşallah 1 Kasım’da milletimizin duası ve desteğiyle AK Parti, yeniden tek başına iş başına gelecek” ifadelerini kullandı.
Ülkenin güçlü bir iktidara ihtiyacının olduğunu dile getiren Şahin, "1 Kasım seçimleri bizim için çok kritik bir dönemeç. Kritik bir süreçten geçiyoruz. Bugüne kadar yapılanları yüce milletimiz çok net bir şekilde görüyor. Paralelcisiyle, irili ufaklı bütün muhalefet partilerinin niyetlerinin ne olduğunu en bariz şekilde gördük. Bu ülkede bir daha kanın akmaması ve istikrarın bozulmaması için güçlü bir iktidar şart” diye konuştu. 1 Kasım’da sandıktan hayırlı bir sonucun çıkacağına inandıklarını belirten Şahin, “7 Haziran seçimlerinden gereken mesajı aldık. Bugüne kadar duruşumuzla, çalışmalarımızla, çabamızla milletimizin yanındaydık. Ama vatandaşımızda farklı bir algı oluşturmaya çalışan kesim, 7 Haziran seçimlerinde bize çok farklı bir sonucu gösterdi. Ben eminim, o 7 Haziran’da verilen mesaj her ne kadar bizim açımızdan şer gibi gözükmüş olsa bile şerden de bir hayrın çıkmasına vesile olacaktır” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Ziyaretlerine Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 15 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Ziyaretlerine Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı