MALATYA HABERLERİ

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Maşti Esnafını Ziyaret Etti

IHA
27.10.2015 - 14:47Son Güncelleme :

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLİ VE MİLLETVEKİLİ ADAYI MUSTAFA ŞAHİN, MAŞTİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ.

IHA

Türkiye’nin her zamankinden daha fazla AK Parti iktidarına ihtiyacı olduğunu belirten AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "7 Haziran seçimlerinden sonra bu bölücü terör örgütü, ’kurt, puslu havayı sever’ dercesine yeniden eylemlere başladı” dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında MAŞTİ esnafını ziyaret etti. Esnaflarla bir araya gelen Şahin, 1 Kasım seçimlerinde dua ve destek istedi. 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimin Türkiye için büyük önem taşıdığına dikkat çeken Milletvekili Şahin, milletin her şeyden önce ülke ve kendi geleceklerini oylayacağını ifade etti.
1 Kasım’da milletin Türkiye’nin geleceği açısından önemli bir tercih yapacağını kaydeden Şahin, emekliler, gençler ve taşeron işçiler için yapacakları çalışmalara da değindi. Kamunun ihtiyaç duyduğu işlerde çalışan taşeron işçilerin kamuda istihdam edileceğini belirten Şahin, “Taşeronluk çerçevesinde kamunun ihtiyaç duyduğu işlerde çalışan taşeronları kamuda istihdam edeceğiz. Bütün emeklilerimizi kuşatacak şekilde yılda bin 200 lira ek zam yapıyoruz. Ayrıca TOKİ eliyle emeklilerimizi aylık 250 TL taksitle konut sahibi yapacağız. Kendi işini kurmak isteyen gençlerimize proje karşılığı 50 bin liraya kadar karşılıksız nakdi destek vereceğiz. Yeni iş kuran gençlerimize üç yıl boyunca gelir vergisi muafiyeti sağlayacağız. İlk kez iş bulan her gencimizin maaşının bir yıl boyunca devlet tarafından karşılanmasını sağlayacağız. Gençlerde çeyiz hesabı uygulaması başlatacağız. Yemde ve gübrede KDV’yi kaldırıyoruz. Genç çiftçilerimize proje karşılığı 30 bin lira karşılıksız destek vereceğiz. Biz, 13 boyunca devleti millete hizmetkar kılmak için çalıştık. Bundan sonra da aynı düşünceyle, sizlerin de desteğiyle inşallah yolumuza devam edeceğiz” diyerek partisinin vaatlerini anlattı.
“TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIMAYA KARARLIYIZ”
Terörle mücadele konusuna da değinen Şahin, terörün kökünü kazımaya kararlı olduklarını kaydetti. Terör örgütü ile ilgili ilginç bir benzetmede bulunan Şahin, “7 Haziran seçimlerinden sonra bu bölücü terör örgütü, ’Kurt, puslu havayı sever’ dercesine yeniden eylemlere başladı. Bu millet çok tuzak bozdu, inşallah bu seçimde de bunların tuzaklarını bozacağız. AK Parti olarak terör örgütünün artık silahları bırakmasını, bir an önce bu sevdadan vazgeçmesini istiyoruz. Aksi halde terörün kökünü kazımaya niyetliyiz ve kararlıyız” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Maşti Esnafını Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 14 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Maşti Esnafını Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı