MALATYA HABERLERİ

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin:

IHA
08.10.2015 - 17:55Son Güncelleme :

MUSTAFA ŞAHİN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

IHA

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, "Yeni Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması için 1 Kasım seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz” dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, 1 Kasım’da yapılacak olan seçim kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekili Şahin seçim çalışmaları çerçevesinde Vilayet arkasında Çınar civarı esnaflarını, Yeşil Sinema Caddesi esnaflarını, BİLSAM ve Birlik Vakfı Malatya Şubesi’ni ziyaret etti.
Milletvekili Şahin ilk olarak Vilayet arkasında Çınar civarı esnaflarını, Yeşil Sinema Caddesi esnaflarını ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Şahin, 1 Kasım’da yapılacak seçim için destek istedi. Şahin, “Esnafa düşük faizli kredi uygulaması sürecek. 30 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği verilecek. KOBİ’ler taşınırları teminat olarak gösterebilecek. Basit usulde vergilendirilen esnafın yıllık 8 bin liraya kadar kazançlarından hesaplanan vergisi alınmayacak. AK Parti esnafının yanında ve yanında olmaya da devam edecek” şeklinde konuştu.
"VATANDAŞLARIMIZ 1 KASIM’A HAZIR"
Milletvekili Şahin, daha sonra Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi’ni (BİLSAM) ziyaret etti. Dernek Başkanı Zekeriya Tav, AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin’in sivil toplum kuruluşlarına büyük önem verdiğini ve her daim toplumun içerisinde olduğunu ifade etti.
Başkan Tav 1 Kasım’da yapılacak olan seçimin ülke, millet ve Malatya’ya hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Tav, "Malatya, farklı ekollerde kendisini ortaya koyan bir ilimiz. Bu anlamda farklılıklarımızı zenginliklere dönüştürme ve farklılıklarımızı medeniyetimizin bir gereği olarak zenginliğe dönüştürme olmazsa olmazımız" dedi. AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin ise 1 Kasım’da yapılacak seçimin Türkiye için büyük önem taşıdığını ifade etti. Şahin, "Kesinlikle 7 Haziran seçimlerinde insanlarımızda oluşturulmaya çalışılan bir algı vardı. Kısmen de tutmuştu. Ama hamdolsun bugün bütün insanlarımızın AK Parti’nin 2002 ruhunu aynı şekilde teneffüs ederek, 1 Kasım seçimlerine hazır bir şekilde beklediklerini görüyoruz. Özellikle burada biz, yeni Türkiye’nin, yeni baştan, 2023 hedeflerine ulaşması için 1 Kasım seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz" diye konuştu.
Şahin, daha sonra Birlik Vakfı Malatya Şubesi’ni ziyaret etti. Ziyaret esnasında kısa bir konuşma yapan Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergün, "İnşallah yeni dönemde daha güzel ve yeni faaliyetlerden hem ilimiz hem de ülkemiz faydalanır. İslam coğrafyası kan revan içerisinde. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bu birlik ve beraberliğin temelinde bence siyasi birlik oluşturulması gerekiyor. Onun için bu seçimleri önemsiyoruz” ifadelerine yer verdi. Milletvekili Şahin de, "1 Kasım seçimi yaklaşıyor. Demokrasinin vazgeçilmez unsurları içerisinde yer alan siyasi partilerimiz içerisinde bizde aktif olarak bir şeyler yapmaya gayret gösteriyoruz. Amacımız bu ülkede bugüne kadar yapılan olumlu çalışmalara bizlerinde karınca kararınca bir katkı sunabilmek adına siyasi arenada gayret gösteriyoruz. AK Parti gerçekten bugüne kadar özellikle ülkenin içerisinde bulunmuş olduğu zor dönemlerden çıkma adına, düzlüğe çıkarılması adına güzel insanların bir araya gelmiş olduğu 2001 tarihi itibariyle bugüne kadar gerçekleştirdikleri ve özellikle AK Parti iktidarları döneminde gerçekleştirilen güzel çalışmalara bakıldığı zaman bizim niçin burada bulunduğumuzun cevabını bulabiliyoruz" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Ekim 2015 tarihinde saat 17 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin: haberi güncellenecektir.

MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ
25 Kasım 2017, Cumartesi
 • İmsak
  05:30
 • Guneş
  07:12
 • Öğle
  12:25
 • İkindi
  15:00
 • Akşam
  17:17
 • Yatsı
  18:47
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı