AYDIN HABERLERİ

AK Parti’li Mehmet Erdem, Bayrağa Saldırıyı Kınadı

IHA
15.09.2015 - 11:45Son Güncelleme :

MEHMET ERDEM BAYRAK SALDIRISINI KINADI

IHA

AK Parti 23 ve 24. Dönem Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın’ın Söke ilçesi Sazlı mevkiinde büyükşehir belediye otobüsünde bulunan bayrağa yapılan saldırıyı kınadı.
Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait toplu taşıma aracının önünde asılı Türkiye Bayrağını yerinden kopartan şahsı sert bir dille eleştiren Erdem, "Bu edepsizi kınıyoruz. Bu edepsizliğin sebebini ve nedenini sonuna kadar takip edeceğiz. Son dönemde yaşanan terör olaylarından sonra ülkemizi karıştırmak ve iç kargaşa çıkarmak isteyen güçler devreye girmiş vaziyette. Türkiye’yi Irak ve Suriye haline getirmek istiyorlar. Bu gibi yaşanan olayların detayında neler var çok iyi irdelenmesi gerekiyor. Gerçekten kirli bir senaryo mu? Yoksa bireysel bir edepsizlik midir? Ne olursa olsun yapılan bu edepsizlik karşılıksız kalmamalıdır. Bu gibi olaylar iç kargaşa çıkarmak isteyenlerin ekmeğine yağ sürmektedir. Hemşerilerimize bu tür tahriklere ve provokasyonlara kapılmamaları konusunda hatırlatma yapmak istiyoruz. 1 kasım seçimleri yaklaşırken bu tür olaylar siyaset malzemesi haline de getirilmek istenebilir. Geçmişte de bu tür olaylar siyasetçiler tarafından malzeme yapılmıştır. Aydınlı siyasetçiler de sakın bu tür olaylardan siyaset üretmeğe ve oy kazanma hesaplarına girmesinler. Bu oy hesapları ülkemizde çok büyük ateşin yanmasına yol açabilecek olaylara kıvılcım olabilir. Siyasetçiler bu tür olaylara körükle gitmemelidir. Sadece siyasetçiler değil başta basın mensuplarımız ve tüm STK’larımız duyarlı davranmalıdır" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden AK Parti’li Mehmet Erdem, Bayrağa Saldırıyı Kınadı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Eylül 2015 tarihinde saat 11 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti’li Mehmet Erdem, Bayrağa Saldırıyı Kınadı haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

01 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:16
 • Guneş
  07:58
 • Öğle
  13:08
 • İkindi
  15:42
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:28
Sayfa Başı