KAYSERİ HABERLERİ

AK Parti Kayseri Milletvekili Adayları Pınarbaşı’da Parti Teşkilatıyla Biraraya Geldi

IHA
03.10.2015 - 14:58Son Güncelleme :

HÜSEYİN CAHİT ÖZDEN

IHA

AK Parti Kayseri Milletvekili adayları Mustafa Elitaş, İsmail Tamer, Hülya Nergis, İsmail Emrah Karayel, Sami Dedeoğlu ve Avşar Aslan, AK Parti Pınarbaşı ilçe başkanlığında partililerle biraraya geldi.
AK Parti Pınarbaşı ilçe başkanlığında düzenlenen programa AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, AK Parti Kayseri Milletvekili adayları Mustafa Elitaş, İsmail Tamer, Hülya Nergis, İsmail Emrah Karayel, Sami Dedeoğlu ve Avşar Aslan ile AK Parti üyeleri katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, "Hep beraber Pınarbaşı’da tekrar birinci parti çıkmayı bu sefer açık ara farkla istiyoruz. Bundan sonraki seçimlere gösterge olsun diyoruz. Sizlerle beraber Pınarbaşı’da başarılar elde edeceğimizi ümit ediyoruz” dedi.
AK Parti Kayseri Milletvekili adayları Mustafa Elitaş, "7 Haziran’da vatandaşımız bizlere farklı bir mesaj verdi. O mesaj doğrultusunda bütün siyasi partilerimiz de gayret gösterdi. ’Gelin beraber iktidar olalım’ dedik. Cumhuriyet Halk Partisiyle iktidar olmak için uğraştık. 30 günlük süre içerisinde bu gayreti gösterdik. Ama görünen şuydu ki, CHP’ye oy veren seçmenin ancak yüzde 15’i ’AK Partiyle koalisyonu kurun’ diyordu. AK Partiye oy veren seçmenin en fazla yüzde 15’i ’CHP ile koalisyon kurun’ diyordu. CHP ile kurulacak koalisyonun ülkeye bir fayda sağlamayacağını gördük, daha sonra dedik ki gelin biz bir seçim hükümeti kuralım. Bu kısa dönemde süreç içerisinde Türkiye’nin acil meseleleri neyse terör meseleleri hakkında kanun çıkaralım. ’Hayır’ dediler ve maalesef kurulamadı. Büyük bir ümitle beklediğimiz, Devlet Bahçeli’nin 7 Haziran akşamında ’Hadi olmuyorsa 15 Kasım’da erken seçim’ demesine rağmen sayın Bahçeli’ye bir devlet adamı olarak Türkiye’nin içinde bulunduğu sıkıntılı süreci iyi bir değerlendirme içinde bulunup 7 Haziran’da söylediği sözü unutup AK Partiyle koalisyon içinde olmasını büyük bir ümitle bekledik ama sayın Bahçeli ’hayır beraber olamam’ dedi. Bahçeli Davutoğlu’yla yaptığı görüşmede koalisyonun mümkün olmadığını söyledi" diye konuştu.
AK Parti Kayseri Milletvekili adayı İsmail Tamer de, “7 Haziran seçimlerinde siz bizi uyardınız. Biz alacağımızı aldık. Türkiye’nin istikrarı için, ekonomik, siyasi istikrar için, geleceğimiz için, yavrularımız, torunlarımız için bu seçimler önemli diyoruz. AK Partinin tek başına iktidar olması Türkiye’nin geleceğiyle ilgili bir olaydır. 3 aylık koalisyon sürecinde diğer partilerin hiçbiri iktidara gelmek istemedi, iktidardan kaçtılar" dedi.
AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Hülya Nergis ise, "Bildiğiniz gibi bende Pınarbaşılıyım. Burada avukat olarak yıllarca görev yaptım. Çoğunuzu isim ve sima olarak tanıyorum. Bugünde sizlerin yanına milletvekili adayı olarak geldim. 1 Kasım seçimlerinde desteğinizi bekliyoruz" şeklinde konuştu.
AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Sami Dedeoğlu da, "Bu seçim diğer seçimlere benzemiyor. Birlik beraberlik çerisinde olup tek başımıza iktidara gelmek için var gücümüzle çalışacağız. Bu da sizlerin desteğiyle olacak” ifadelerini kullandı.
AK Parti Kayseri Milletvekili adayı İsmail Emrah Karayel de, “1 Kasım seçimlerinde iktidara gelmemiz için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Desteğinizle inşallah iktidara geleceğiz" şeklinde konuştu.
AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Avşar Aslan ise, “Bizim ilçelerimizin artık kalkınmada öncelikli olması gerektiğini düşünüyoruz. İlçelerimizde ki insanlarımızın doğduğu yerde yaşaması için çalışacağız. Tarım, hayvancılık gibi teşviklerle de bunları destekleyeceğiz. Kayseri ilimize en iyi yatırımları yapıp insanımızın refahını yükseltmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden AK Parti Kayseri Milletvekili Adayları Pınarbaşı’da Parti Teşkilatıyla Biraraya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Ekim 2015 tarihinde saat 14 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Kayseri Milletvekili Adayları Pınarbaşı’da Parti Teşkilatıyla Biraraya Geldi haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Mart 2018, Salı
 • İmsak
  05:25
 • Guneş
  06:46
 • Öğle
  12:54
 • İkindi
  16:12
 • Akşam
  18:49
 • Yatsı
  20:05
Sayfa Başı