KAYSERİ HABERLERİ

AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki:

IHA
30.10.2015 - 09:45Son Güncelleme :

MEHMET ÖZHASEKİ

IHA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, seçim çalışmalarını değerlendirerek, "Gördüğümüz şu ki, 7 Haziran’dan sonra oluşan tabloyu insanlar sevmedi" dedi.
AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki, Talas ilçesine bağlı Cebir, Kepez, Kuruköprü ve Çatakdere mahallelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla görüştü, dertlerini dinledi ve 1 Kasım seçimleri için oylarına talip olduklarını söyledi.
Gerçekleştirilen ziyaret sonrasında, seçim çalışmalarını değerlendiren Mehmet Özhaseki, "Bir taraftan da biz de seçim çalışması yapıyoruz. Sabah Cebir’den başlayarak Kepez’den, Kuruköprü’den, Çatakdere’den sırayla her tarafı gezerek geldik. Gördüğümüz şu ki insanlar 7 Haziran’dan sonra oluşan tabloyu, gelişmeleri sevmediler. Hükümet kurmamak için elinden geleni yapan sonra dönüp insanlara başka türlü, ikiyüzlü davrananları da sevmediler. İnşallah 1 Kasım seçimleri de güçlü bir iktidarın çıkmasına vesile olur" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 09 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki: haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı