KAYSERİ HABERLERİ

AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Tamer:

IHA
27.10.2015 - 11:46Son Güncelleme :

AK PARTİ

IHA

AK Parti Kayseri Milletvekili adayları İsmail Tamer ve Sami Dedeoğlu seçim çalışması kapsamında Kocasinan’da esnaf ziyaretinde bulundu.
Seçim çalışması kapsamında Kocasinan Cumhuriyet Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulunan Ak Parti Kayseri Milletvekili adayları İsmail Tamer ve Sami Dedeoğlu vatandaşın sorunlarını dinledi. Seçim çalışmaları hakkında açıklamada bulunan İsmail Tamer seçimin yaklaşmasıyla çalışmaları hızlandırdıklarını belirterek “ Seçim çalışmalarında son 1 haftaya girdik. Vatandaşımızın kararsız oylarının büyük bölümünün bu hafta belli olacağını da biliyoruz. Bu nedenle gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız ülkenin geleceği için, terörün bitmesi için, esnafımızın sıkıntılarının ortadan kalkması için, siyasal ve ekonomik istikrar için, yeni Türkiye’nin devam etmesi için, tek partili bir iktidarın gelmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Pazar günü ülkemizde huzurlu bir seçimin yapılmasını temenni ediyorum” dedi.
7 Haziran sürecini değerlendiren Sami Dedeoğlu sorunun tek başına iktidarla çözüleceğini vurgulayarak “ Vatandaşımız 7 Haziran’dan beri birlik beraberlik ve istikrar olmasını istiyor. Bu nedenle de biz tek başına iktidar gelmek için çalışıyoruz. Birlik beraberliğimizi bozmaya çalışan terörün üzerine de var gücümüzle gidiyoruz. Allah’ın izniyle bunu da bitireceğiz. 1 Kasım seçimleri vatanımıza, milletimize hayırlı olsun” ifadesini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Tamer: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 11 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı İsmail Tamer: haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı