AYDIN HABERLERİ

AK Parti Karanfil Dağıtıp Oy İstedi

IHA
30.10.2015 - 12:59Son Güncelleme :

AK PARTİ KARANFİL DAĞITIP OY İSTEDİ

IHA

AK Parti Aydın milletvekilleri adayları, kalabalık bir parti grubu ile düzenledikleri ’Sevgi Yürüyüşü’nde Efeler ilçesinde vatandaşlara karanfil dağıtarak 1 Kasım seçimleri için destek istedi.
Seçim çalışmaları kapsamında Efeler ilçesinde partililer ile birlikte çarşıda vatandaşlara karanfil dağıtıp 1 Kasım seçimlerinde destek isteyen AK Parti Aydın Milletvekilleri Adayları esnaflara ‘hayırlı işler’ dileyip AK Parti’ye oy istediler. AK Parti İl Teşkilatı’nın da destek verdiği sevgi yürüyüşüne AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen başta olmak üzere AK Parti Aydın Milletvekili Adayları Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz, Mustafa Savaş, Ersin Esenlik, Metin Yavuz, Hilmi Yıldırım ve Hakan Çağlar Erürker eksiksiz olarak katıldı. Adaylar yürüyüş güzergahında karşılaştığı ve balkon ile pencerelerden kendilerine el sallayan vatandaşları da es geçmedi. Oldukça renkli görüntülere sahne olan sevgi yürüyüşünde adaylar karşılaştıkları yaşlı vatandaşların ellerini öptü uzun uzun sohbet etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden AK Parti Karanfil Dağıtıp Oy İstedi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 12 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Karanfil Dağıtıp Oy İstedi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı