ÇORUM HABERLERİ

AK Parti Kadın Danışma Ve Akim Hizmete Girdi

IHA
24.07.2015 - 18:33Son Güncelleme :

AK PARTİ ÇORUM İL BAŞKANLIĞI KADIN DANIŞMA VE AKİM MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

IHA

AK Parti Çorum İl Başkanlığı bünyesinde oluşturulan Kadın Danışma ve İletişim Merkezi düzenlenen törenle hizmete girdi.
Vatandaşların her türlü sorununu dile getirebileceği, sorunlarını, taleplerini ve temennilerini telefon, internet, faks ve birebir anlatabilecekleri merkezin açılışına AK Parti Çorum Milletvekilleri Cahit Bağcı ve Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Melek Pehlivan, Gençlik Kolları Başkanı Ünal Yıldırım ve partililer katıldı.
AK Parti Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, AKİM’e gelen tüm vatandaşlara partili olup olmadıklarını bakılmaksızın eşit hizmet verileceğini söyledi.
AK Parti olarak demokratik anlayışla Cumhuriyet tarihi boyunca hiçbir siyasi parti tarafından uygulanmayan bir halkla ilişkiler modelini kendi parti bünyesinde uygulamaya başladığını dile getiren milletvekili Kurt, “AKİM, yani AK Parti İletişim Merkezi 6 Mart 2003 tarihinde kurularak hizmete açıldı. Bir başka ifade ile pek çok konuda olduğu gibi halkla ilişkiler alanında da partimiz bir ülke imza attı. Bugün birçok AK Partili belediyede ak masalar ile bu hizmetler başarılı bir şekilde devam etmektedir. AK Parti İletişim Merkezi (AKİM) en kısa tanımı ile teknolojinin tüm imkanlarından etkili bir şekilde istifade eden bir halkla ilişkiler modelidir. AKİM, Telefon, faks, internet, kişisel başvuru, mektup gibi birçok iletişim aracının bir arada kullanılmasına olanak sağlayan bir sistemdir. Vatandaşlarımız merkezi yönetim ve parti ile ilgili dilek, şikayet, talep ve önerilerini web sitemizden başvuru formunu doldurarak, mektup, fak, telefon ile ya da bu gördüğünüz büromuzu kullanarak kişisel başvuru ile AKİM’e iletmekte ve tüm başvurular bu görevlilerimizce takip edilip, başvuru sahibine alınan sonuç iletilmektedir. Böylelikle AK Parti ile tüm vatandaşlarımızın doğru ve eşit şartlarda ve çift yönlü iletişim kurmasına olanak sağlanmaktadır. Vatandaşlarımız tüm taleplerini AKİM üzerinden bizlere anında iletebilme imkanına sahip olmuşlardır. Üstelik interneti kullanarak 365 gün ve 24 saat boyunca bizlere ulaşabilecekler” dedi.
Önceliklerinin güleryüz olduğunu vurgulayan Kurt, “AKİM’e başvuru yapmak için gelen tüm vatandaşlarımıza aynı hizmet verilmekte ve güleryüz gösterilmektedir. Çünkü AK Parti’nin hizmet anlayışında insanımıza en yakın noktada hizmetleri etkin bir şekilde ve güler yüzle sunmak temel önceliktir. Ayrıca AKİM 2005 yılında Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nden Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülü’nü kazanmıştır. Bu AKİM’in başarınsın başka kuruluşlar tarafından da tescillendiğinin açık bir göstergesidir.AKİM’in Çorum’da daha aktif kullanılması ve Çorumlulara hizmet etmesi maksadı ile parti binamızda bulunan bu ofisi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Diğer iletişim yollarını kullanmadan yüz yüze AKİM ile bağlantı kurmak isteyen hemşerilerimize bu hizmeti buradan vereceğiz. Şahsen milletvekiliniz olarak ben meclis çalışmaları dışında kalan tüm Cuma günlerinde burada olacak ve bizzat sizlerle görüşeceğim” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden AK Parti Kadın Danışma Ve Akim Hizmete Girdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Temmuz 2015 tarihinde saat 18 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Kadın Danışma Ve Akim Hizmete Girdi haberi güncellenecektir.

ÇORUM NAMAZ VAKİTLERİ
24 Kasım 2017, Cuma
 • İmsak
  05:44
 • Guneş
  07:30
 • Öğle
  12:38
 • İkindi
  15:08
 • Akşam
  17:25
 • Yatsı
  18:59
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı