TEKİRDAĞ HABERLERİ

AK Parti İl Teşkilatı’nın Seçim Çalışmaları

IHA
17 Ekim 2015 - 15:56Son Güncelleme : 17 Ekim 2015 - 15:57

AK PARTİ TEKİRDAĞ İL BAŞKANI AHMET AKÇAY, “ AK PARTİ GELECEĞE DAİR FİKİR ÜRETEN VE VİZYONU OLAN YEGANE PARTİ OLDUĞUNU BELİRTEREK, YAŞANAN BU BELİRSİZLİK DÖNEMİNİ 1 KASIM'DA BİTİRMEMİZ LAZIM" DEDİ.

IHA

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay, “AK Parti geleceğe dair fikir üreten ve vizyonu olan yegane parti olduğunu belirterek, “Yaşanan bu belirsizlik dönemini 1 Kasım’da bitirmemiz lazım" dedi.
AK Parti İl Başkanı Ahmet Akçay, partisinin seçim çalışmaları kapsamında, milletvekili adaylarıyla birlikte Marmara Ereğlisi ilçesinde ziyaretlerde bulundu. 7 Haziran’dan bu yana geçen 4 aylık süreçte vatandaşların istikrarsızlığın ne olduğunu gördüğünü ifade eden Akçay, “AK Parti’den başka iktidar alternatifinin bulunmadığını, tek başına iktidara gelme umudu taşıyan bir başka parti yok. Diğerleri bir araya gelebilirlerse ancak koalisyon kurabilirler. Onun da olmayacağı ve bir araya gelemeyecekleri zaten malum. Koalisyon da kursalar hizmet yapabilecekleri kanaatinde değiliz. Seçim Beyannamelerine baktığınız zaman, diğer partilerin beyanname AK Parti’nin beyannamesidir. AK Parti’nin beyannamesinde ortaya koyduğu gençler, kadınlar, yaşlılar, emekliler, eğitim, sağlık, dış politika ve diğer bütün konularla ilgili vaatleri bir hesaba dayalı ve iktidara geldiği zaman yapabileceği icraatlardır. AK Parti’nin beyannamesini dikkatlice okursak, beyannamenin sorumlu bir iktidarın vaatleri, taahhütleri olduğunu çok rahatlıkla görebiliriz” dedi.
Ankara Garı önünde meydana gelen bombalı saldırıyı sert bir şekilde kınayan Akçay, "AK Parti’nin oyları arttıkça birilerinin de kininin artı. Memleketi istikrarsızlığa, belirsizliğe ve umutsuzluğa sevk etmek isteyen bazı güçlerin, ülkenin huzuruna bomba attı. AK Parti’nin çok güçlü ve deneyimli bir kadrosu var. En önemlisi çok önemli vizyonu var. 2023 hedeflerini çok iyi görüyor. Cumhuriyetin 100. yılında bizim çok önemli hedeflerimiz, beklentilerimiz var. Gelecekle ilgili konuşan başka bir parti var mı? AK Parti geleceğe yönelik konuşan yegane partidir. Çünkü gelecekle ilgili umutlarımız var" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden AK Parti İl Teşkilatı’nın Seçim Çalışmaları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Ekim 2015 tarihinde saat 15 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti İl Teşkilatı’nın Seçim Çalışmaları haberi güncellenecektir.

  TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Ağustos 2017, Perşembe
  • İmsak
   04:20
  • Guneş
   06:14
  • Öğle
   13:25
  • İkindi
   17:14
  • Akşam
   20:15
  • Yatsı
   21:53
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı