ADANA HABERLERİ

AK Parti İl Başkanı Yeni’den, TÜMSİAD Adana Şubesine Ziyaret

IHA
08.08.2015 - 09:33Son Güncelleme :

AK PARTİ ADANA İL BAŞKANI FİKRET YENİ, TÜMSİAD ADANA ŞUBE BAŞKANLIĞINA NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU.

IHA

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Sivil toplum Kuruluşlarına (STK) çok önem verdiklerini belirterek, “İdeolojisi ne olursa olsun. Düşüncelerimiz taban tavana zıt da olsa kapımız herkese açıktır” dedi.
AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni ve Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Ali Özmansur, Ali Sorar, Harun Cavlak ve Ömer Faruk Akkaş ile birlikte Tüm Sanayici ve İş Adamları (TÜMSİAD) Adana Şube Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkan Yeni’yi ve beraberindeki yöneticileri TÜMSİAD Başkanı Yakup Kutluca, yönetim kurulu üyeleri Emrah Sancar, Şükrü Geyikçi, Ramazan Balak, Ahmet Fırat, Yakup Göncüoğlu, Hakan Çakmak, Ramazan Altun ve Yalçın Kartal karşıladı.
TÜMSİAD STK’LARA ÖRNEK OLDU
Sıcak bir ortamda geçen ziyaret de AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Kutluca ve yöneticilerine teşekkür etti. Başkan Yeni, TÜMSİAD’ın devlete olan hasasiyetinin diğer STK’lara örnek olduğunu ifade etti. Yeni, burada yaptığı konuşmada “Bu şanlı devletimizin kıymetini bilmeliyiz. Bunu temsil eden yürüten bir partinin temsilcisi olarak da bizler de bundan gurur duyuyoruz. Bizler doğru olanı yapmaya çalışıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz Bunu yaparken de sizin gibi devlet millet hassasiyetini gösterenlere STK’lara çok önem veriyoruz” diye konuştu.
“KAPIMIZ HERKESE AÇIK”
Bundan böyle her gün en az 2-3 STK’yı ziyaret etmeyi hedeflediklerini ifaden eden Yeni, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“STK’ların sorunlarına daha da önem vereceğiz. Yapılacak ne varsa eksikliklerini birlikte göz önüne koyacağız. Amacımız burada Adana’mız için hep beraber eksiklikleri gidererek kalkındırmaktır. Başbakanımızın talimatıyla STK’ları toplumun her katmanındakilerin ihtiyaçlarını gidere bilmek için bir araya geleceğiz. Bu sorunlarını çözme gayreti içerisinde olacağız. Adana’da maalesef karşılıklı oturup konuşamayan, sorun çözmeyi bilmeyen bir toplumla karşı karşıyayız. Bunu sevgi saygıyı birlikte gerçekleştirmeliyiz. Dünya’nın en fazla üyesine sahip sivili toplum örgütü AK partidir. İdeolojisi ne olursa olsun. Düşüncelerimiz taban tavana zıt da olsa Kapımız herkese açıktır. Adana’mızın ve ülkemizin sorunu çözümü için el birliğine varız” dedi.
"TÜMSİAD DEVLETİ MİLLETİ İÇİN VAR"
TÜMSİAD Adana Şube Başkanı Yakup Kutluca da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Kutluca, Adana için yapılacak iki önemli projeyi açıklarken kendilerini Adana için çok ciddi çalışmalar yaptıklarını yapmaya da devam edeceklerini söyledi. Toplantıda yönetim kurulu üyelerini tanıştıran Yakup Kutluca, “Devletimiz ve milletimiz için bize düşen ne olursa olsun yapmaya hazırız. TÜMSİAD olarak Türkiye”nin 57 ilin de varız. Yurt dışında 10 ülkede çözüm ortağımız, 55 ülkede ise 20 temsilcimiz var. Türkiye genelinde 15 bin’in üzerinde üyeye sahibiz. İçimizde her partiden arkadaşımız mevcut. Bizler bu kadar Türkiye ve dünya genelinde etkili ve güçlü bir sivil toplum kuruluşuyuz” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden AK Parti İl Başkanı Yeni’den, TÜMSİAD Adana Şubesine Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Ağustos 2015 tarihinde saat 09 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti İl Başkanı Yeni’den, TÜMSİAD Adana Şubesine Ziyaret haberi güncellenecektir.

ADANA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  05:54
 • Guneş
  07:36
 • Öğle
  12:43
 • İkindi
  15:15
 • Akşam
  17:30
 • Yatsı
  19:01
Sayfa Başı