KIRŞEHİR HABERLERİ

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli:

IHA
09 Ekim 2015 - 15:01Son Güncelleme : 09 Ekim 2015 - 15:02

AK Parti il başkanı Mustafa Kendirli, AK Parti'nin istikrarın sembolü olduğunu söyledi

IHA

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, AK Parti’nin eleştirilerin değil, istikrarın sembolü olduğunu söyledi.
Kendirli yaptığı açıklamada, "Artan terör olayları, hepimizi üzüntüye sevk eden şehitlerimiz ve sivil kayıplarımız, ülkemize yönelik palazlanmaya çalışan dış tehditler, ekonomide yaşanan gelişmeler, bulunduğumuz coğrafyanın önemini ve geçmişten günümüze ülkemizin en küçük bir istikrarsızlıkta nasıl da uçuruma sürüklenmeye çalışıldığının göstergeleridir. Kurulduğu günden bugüne kadar girdiği her seçimden birinci parti çıkan AK Parti, yapılan kimi haksız eleştirilerin aksine ülke için güven ve istikrarın sembolüdür." dedi.
Seçim beyannamesinin yayınlanmasının ardından konuşan İl Başkanı, " Geçmişte en küçük bir çalkantıda ters yüz olan ekonomi, atılan sağlam temeller sayesinde çok da fazla etkilenmeden yoluna devam etmektedir. 90’lı yıllara mı dönüyoruz sorusunun sıklıkla tekrarlandığı ve bilerek gündeme getirildiği bir süreçte, artan terör olaylarına karşı vaktiyle çıkarılan iç güvenlik paketi sayesinde güvenlik güçlerimiz müdahale etmekte ve ülkemizin birlik ve beraberliğine karşı gösterilen her tehdit bertaraf edilmektedir. 25.dönem milletvekilliği seçimi sonrasında çıkan tabloya karşın, AK Parti her zaman olduğu gibi milletin kararına duyduğu saygı ve güven neticesinde reform hükümeti hüviyetinde bir koalisyon kurmak için çabalamış ancak diğer partilerin tutumları ve hükümet etmeme konusunda gösterdikleri ayak sürümelerle koalisyon kurulamamıştır. Her zaman gösterdiği dirayetle partimiz, ülkeyi hükümetsiz bırakmama, bir yönetim ve hizmet zafiyeti oluşturmama bilinciyle hareket ederek Anayasa’nın amir hükümlerince kurulan bir geçici hükümetle 1 Kasım 2015 tarihinde 26.dönem milletvekilliği seçimine ülkemizi götürmektedir.Ülkemiz için belki de şimdiye kadar hiç olmadığı derecede önemli bir seçimdir. Güven ve istikrarın yeniden tesisi açısından biz, AK Parti olarak tazelenip, yenilenerek ve yeniden, ilk günkü aşkla, ‘Haydi Bismillah’ diyerek yola çıktık. 4 Ekim’de Genel Başkanımız ve Başbakanımız Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı seçim beyannamemizle milletimizin karşısına çıkmış bulunuyoruz. Her zaman milletin teveccühüne mazhar olmuş bir AK Parti, açıklanan yeni hedefler ve milletin her kademesine dokunan, halkın ihtiyaçlarının idrakinde olan vaatleriyle 1 Kasım seçimlerinden tek başına hükümet edecek çoğunluk iradesiyle, başarılı bir şekilde çıkacaktır." ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırşehir ilinden AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 15 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli: haberi güncellenecektir.

KIRŞEHİR İLÇELERİ
  KIRŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Ağustos 2017, Pazar
  • İmsak
   04:06
  • Guneş
   05:54
  • Öğle
   12:58
  • İkindi
   16:43
  • Akşam
   19:41
  • Yatsı
   21:14
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı