DİYARBAKIR HABERLERİ

AK Parti İl Başkanı Muhammed Akar’dan 29 Ekim Mesajı

IHA
28.10.2015 - 13:49Son Güncelleme :
AK Parti İl Başkanı Muhammed Akar’dan 29 Ekim Mesajı
IHA

AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında, bu günlerde birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç olduğunu belirterek, “Sahip olduğumuz vatan sevgisi ve özgürlük aşkı, dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir” dedi.
AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında, dün olduğu gibi bugün de Türkiye’ye bölmek isteyen güçlerin amaçlarına ulaşamayacağını belirten Akar, binlerce yıldır aynı topraklarda kardeşçe yaşayan vatandaşların hep birlikte, Türkiye’yi yarınlara taşıyacağını kaydetti. Akar, “Bu bayram günlerinde birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç var ve sahip olduğumuz ülke sevgisi ile özgürlük aşkı, dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir. Dönemin zor şartları altında, halkın vatan sevgisi ve bağımsızlık aşkıyla kurulan Türkiye Cumhuriyeti özellikle son yıllarda atılan adımlarla çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşma yolunda önemli mesafeler katletmiştir. Ekonomik, siyasi ve sosyal alanda büyük atılımlar gerçekleştiren Türkiye hiç olmadığı kadar güçlü bir hale gelmiş ve dünyanın en güçlü ülkesi konumuna gelmiştir” dedi.
Türkiye’nin AK Parti ile her geçen gün güven ve istikrar içerisinde kalkındığını ve büyüdüğünü anlatan Akar, “Milletimiz birlik ve beraberlik içerisinde, demokrasisine ve ülkesine sıkı sıkıya bağlıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Diyarbakırlı hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, kahraman şehitlerimizi, Allah’tan rahmet diliyor ve gazilerimizi saygıyla anıyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden AK Parti İl Başkanı Muhammed Akar’dan 29 Ekim Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti İl Başkanı Muhammed Akar’dan 29 Ekim Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı