DÜZCE HABERLERİ

AK Parti İl Başkanı Keskin “Düzce’nin Teveccühüne Talibiz”

IHA
19.09.2015 - 10:05Son Güncelleme :

AK PARTİ İL BAŞKANI HİKMET KESKİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İLE BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ.

IHA

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 1 Kasım 2015 Genel seçimlerinde Düzce milletvekili adaylarını parti il binasında açıkladı. 7 Haziran seçimlerinde Düzce Milletvekili olan Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, 1 Kasım seçimlerinde de Düzcelilerin oylarına talip olacak.
Milletvekili adaylarının açıklamasının ardından AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, parti il binasında Düzce Milletvekili adayları Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir ile birlikte basın açıklamasında bulundu.
Koalisyon hükümeti kurma sürecinde AK Partinin ülke menfaatlerini gözeten tek parti olma özelliğini sürdürdüğünü kaydeden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Milletimiz hiçbir zaman şüphe duymasın ki; ülkemizin refahı ve huzuru için, belirlediğimiz 2023, 2053 ve 2071 hedefleri için çalıştık, çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda; AK Parti Düzce teşkilatı olarak bizler, 1 Kasım 2015 seçimi hazırlıklarını tamamladık. Bugün de aday olan milletvekillerimizi açıklayarak Allah’ın izniyle seçim startını vereceğiz. Ben buradan, aday adayı olan tüm arkadaşlarımıza tekrardan çok teşekkür ediyorum. AK Partiye yakışır bir şekilde bu seçim sürecinde ve sonrasında da beraber olacağımıza canı gönülden inanıyorum” dedi.
“7 Haziran 2015 seçimlerinden Türkiye genelinde en başarılı 5 il içinde olan Düzce’miz bizi gururlandırmıştır” diyen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Bu büyük teveccühe layık olmak için milletvekillerimizle büyük bir azim ve ahenkle çalışma temposuna girdik. Milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ve belediyelerimiz ile birlik beraberlik içinde hareket etmemiz sonucunda 75 milyonu nakit, 50 milyonu yatırım olmak üzere 125 milyona yakın ödeneği Düzce’mize getirdik. Bu dönemde gösterdiğimiz uyum ve azim, Genel Merkezimiz tarafından da takdir ile karşılanmış, neticesinde de 1 Kasım 2015 seçimlerinde de yol arkadaşlarımızın uyumu göz önünde bulundurularak değiştirilmemesine karar verilmiştir” diye konuştu.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Aynı 7 Haziran 2015 seçimlerinde olduğu gibi 1. Sıra Milletvekilimiz Sayın Dr. Faruk Özlü, 2. Sıra Milletvekilimiz Sayın Fevai Arslan ve 3. Sıra Milletvekilimiz Sayın Ayşe Keşir Hanımefendi ile tekrar Düzce’mizin ve milletimizin önüne çıkacağız. İstikrarın, hizmetin ve kalkınmanın devamı için tekrar aynı vekillerimizle Düzce’mizin teveccühünü talep edeceğiz. Düzceli hemşerilerimin 1 Kasım 2015 seçimlerinde de yanımızda olacağını ve bizlere tekrar büyük gurur yaşatacağını biliyorum. Seçimlerin ülkemiz, milletimiz ve Düzce’miz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerinde bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden AK Parti İl Başkanı Keskin “Düzce’nin Teveccühüne Talibiz” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Eylül 2015 tarihinde saat 10 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti İl Başkanı Keskin “Düzce’nin Teveccühüne Talibiz” haberi güncellenecektir.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
24 Kasım 2017, Cuma
 • İmsak
  06:00
 • Guneş
  07:46
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  15:23
 • Akşam
  17:39
 • Yatsı
  19:13
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı