ERZURUM HABERLERİ

AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Basın Bayramı’nı Kutladı

IHA
24.07.2015 - 17:30Son Güncelleme :

AK PARTİ ERZURUM İL BAŞKANI FATİH YEŞİLYURT

IHA

AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Basında sansürün kaldırılışının 107’inci yıldönümü (24 Temmuz 1908) sebebiyle bir mesaj yayınladı.
Yeşilyurt mesajında şu ifadelere yer verdi; "Basınımız yazılı, işitsel ve görsel kanallar aracılığı ile yaşadığımız bölge ve tüm dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olunması, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması ve kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumlulukları üstlenmektedir.Demokratik yaşamın vazgeçilmez unsurlarından biri olan haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basının demokrasinin işleyişindeki en önemli çarklardan biri olduğunu ifade etti. Günümüzde hızla gelişen kitle iletişim araçları ile birlikte etkinliği her geçen gün artan basın kuruluşları, haberleşme özgürlüğünün kullanılmasında önemli rol oynamaktadır. Şüphesiz, doğru bilgilendirilmiş çağdaş bir toplum için basının güvenilirliği ve tarafsızlığı büyük önem arz etmektedir. Zor koşullarda, büyük bir özveriyle görevlerini yerine getiren basın mensuplarının “24 Temmuz Basın Bayramı”nı içtenlikle kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Basın Bayramı’nı Kutladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Temmuz 2015 tarihinde saat 17 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Basın Bayramı’nı Kutladı haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

23 Ocak 2018, Salı
 • İmsak
  05:59
 • Guneş
  07:29
 • Öğle
  12:24
 • İkindi
  14:46
 • Akşam
  17:07
 • Yatsı
  18:32
Sayfa Başı