MARDİN HABERLERİ

AK Parti İl Başkanı Dündar, esnafı ziyaret etti

AA / Halil İbrahim Sincar
26.02.2016 - 17:49Son Güncelleme :

- AK Parti Mardin İl Başkanı Dündar, her zaman esnafın yanında olacaklarını ve desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyeceklerini belirtti.

AA / Halil İbrahim Sincar

MARDİN (AA) - AK Parti Mardin İl Başkanı Ali Dündar, her zaman esnafın yanında olacaklarını ve desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyeceklerini belirtti.

Dündar, AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ile birlikte kentteki esnafı ziyaret etti.

Esnaflarla bir araya gelmeyi bir zaruret ve gereklilik haline getirdiklerini dile getiren Dündar, "İçinde bulunduğumuz süreçte en çok zarar gören esnaflarımızın yanında olmak, dertlerini dinlemek bizi mutlu ediyor" dedi.

Terör saldırıları nedeniyle esnafın olumsuz etkilendiğini kaydeden Dündar, şunları kaydetti:

"Bu anlamda Bağkur primlerinden, turizm sektörüne, taşımacılıktan elektrik konusuna, kadar her konuyu ele aldık. Başbakanımızın açıklamış olduğu ‘Mastr Eylem Planının’ içeriğinde esnaflarımızı rahatlatacak ve tekrar bir güvenin oluşmasına vesile olacak maddelerin olması doğru ve samimi bir yaklaşımdır. Eylem planının bir an önce yürürlülüğe girmesi için çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Bizler esnaf kardeşlerimizin sürekli yanında olacağız. Desteklerimizi hiçbir zaman eksik etmeyeceğiz. Çünkü biliyoruz ki bir memleketin nabzını en iyi esnaflar tutar"

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mardin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mardin ilinden AK Parti İl Başkanı Dündar, esnafı ziyaret etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 17 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti İl Başkanı Dündar, esnafı ziyaret etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı