DÜZCE HABERLERİ

AK Parti Heyeti Asker Uğurlamasına Katıldı

IHA
26.10.2015 - 14:36Son Güncelleme :

AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ASKER UĞURLAMASINA KATILDI

IHA

AK Parti Düzce Milletvekilleri Dr. Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ile birlikte Çavuşlar Mahallesinde bir Mehmetçiğin asker uğurlamasına katıldı.
AK Parti Teşkilatları, Çavuşlar Mahallesinde Serkan Mehmetçiğin asker uğurlama törenine katıldı. Asker uğurlamasında AK Parti Düzce Milletvekilleri, Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, “Rabbim nasip ederse askere gönderirken birlikte olduğumuz kardeşimin inşallah düğünlerinde de yeniden bir araya geleceğiz. Serkan kardeşimiz de şehitlerimizden aldıkları şerefli bayrağı sağ salim daha ileriye taşıyacağına dair inancımız tam. Rabbim Serkan kardeşime sağlık ve huzurla bizlerle yeniden kavuşmayı nasip etsin” dileklerinde bulundular.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden AK Parti Heyeti Asker Uğurlamasına Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 14 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Heyeti Asker Uğurlamasına Katıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı