ÇANAKKALE HABERLERİ

AK Parti Grup Başkanvekili Turan'a "Yılın Milletvekili Ödülü"

AA / Ercan Özçetin
27.02.2016 - 13:19Son Güncelleme :
AA / Ercan Özçetin

ÇANAKKALE (AA) - AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Yılın Milletvekili Ödülü"ne layık görüldü.

Konuya ilişkin yazılı açıklamaya göre, Buhara Medya Grubu tarafından her yıl düzenlenen ödül töreni Ankara'da gerçekleştirildi.

"Yılın Milletvekili" seçilen Turan, tören sonrası yaptığı açıklamada, Buhara Medya Grubuna ödülü kendisine layık gördükleri için teşekkür etti.

Kendilerine verilen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştıklarını belirten Turan, şunları kaydetti:

"Türkiye'yi daha ileriye taşımak, milletimizin sorunlarını çözmek, onların derdiyle dertlenmek bizim en asli işimiz. Bu millete hizmet bizim boynumuzun borcudur. 14 yıl önce ekonomik krizle yoksullaşmış bir ülkeyi alıp bugünlere getirmiş bir partinin, kutlu bir davanın mensubu olarak söylüyorum; bu millete hizmet etmek bizim boynumuzun borcudur. Bundan böyle de milletimiz bizi iş başında tuttukça bu borcu ödemeye devam edeceğiz. Bunun yanında milli şuurun başkenti olan Çanakkalemizin milletvekiliyken bu ödüle layık görülmüş olmak benim için ayrı bir gurur vesilesi. Bu ödülün esas sahibi de Çanakkale halkıdır. Onlara da teşekkür ederim."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden AK Parti Grup Başkanvekili Turan'a "Yılın Milletvekili Ödülü" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2016 tarihinde saat 13 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Grup Başkanvekili Turan'a "Yılın Milletvekili Ödülü" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı