ADIYAMAN HABERLERİ

AK Parti Grup Başkanvekili Aydın’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

IHA
28.10.2015 - 13:50Son Güncelleme :

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ AHMET AYDIN CUMHURİYET BAYRAMI NEDENİYLE MESAJ YAYINLADI

IHA

AK Parti Grup Başkanvekil Ahmet Aydın, Cumhuriyetin 92, kuruluş yıl dönümü nedeniyle mesaj yayınladı.
Tarihimizin en büyük ve en önemli mirası olan Cumhuriyetimizin 92. yılını millet olarak kutlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşadığını ifade eden AK Parti Grup Başkanvekil Ahmet Aydın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.
Aydın açıklamasında, “Cumhuriyetin hepimizin ortak harcı olan bu kutsal vatan topraklarında, dün olduğu gibi bugün de, yarın da bir arada ve tek bir kuvvet oluşumuzun yegane göstergesidir. Türkiyemizin ve milletimizin özellikle son yıllarda her alanda elde ettiği kazanımları, istikrarını, gücünü hem içerden ve hem de dışarıdan zayıflatmak isteyen, kırmak isteyenler, beklenti içinde olanlar olabilir. Bunlara karşı milletçe vereceğimiz en büyük cevap kararlılıkla, inançla ve imanla birlik ve beraberliğimize sımsıkı sarılmak olacaktır.
Milletimin bir olmaya, tek vücut olarak her şeyi Türkiye için yapmaya olan azminden en ufak şüphem yoktur. Türkiye Cumhuriyeti; bütün vatandaşlarımızın ortak adı olmaya, geleceğe çocuklarına bırakacağı en büyük miras olmaya sonsuza dek devam edecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle başta, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ve kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet ve rahmetle anarken, tüm vatandaşlarımızın ve değerli Adıyamanlı hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı kutlar, esenlikler temenni ederim” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden AK Parti Grup Başkanvekili Aydın’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Grup Başkanvekili Aydın’dan Cumhuriyet Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı