Gündem Haberleri

GÜNDEM

  AK Parti Genel Merkezi önünde büyük kalabalık

  Hürriyet Haber
  10.08.2014 - 21:42 | Son Güncelleme: 10.08.2014 - 23:12

  Resmi olmayan sonuçlara göre Türkiye’nin 12’nci cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı AK Parti Genel Merkezi önünde binlerce kişi bekliyor.

  Özel bir uçakla eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan ve torunlarıyla birlikte Ankara’ya giden Erdoğan’ı Atatürk Havalimanı VIP salonundan partililer uğurladı.

  Seçim otobüsüyle Haliç Kongre Merkezi’nden Atatürk Havalimanı’na gelen Erdoğan, burada partililere seslendi. Desteklerinden dolayı herkese teşekkür eden Erdoğan, "Biraz sonra Ankara’dan tüm Türkiye’ye sesleneceğim. Müsaade ederseniz bir an önce Ankara’ya varalım. Bugüne kadar olan samimi hareketleriniz nedeniyle çok çok teşekkür ediyorum. İnşallah Cumhurbaşkanlığı seçimleri ülkemiz için Türk demokrasisi için hayırlara vesile olur" dedi.

  Atatürk Havalimanı VIP Salonu önünde partililerin yoğun ilgisinden eşliğinde salona giren Erdoğan kendisini uğurlamaya gelen herkesi teker teker selamladı. Erdoğan ve ailesi daha sonra özel uçakla saat 21.00’de Ankara’ya gitti.

  Erdoğan’ın konuşma yapacağı AK Parti Genel Merkezi’nde de binlerce kişi toplandı. Kalabalığın sayısı her geçen dakika artarken Başbakan Erdoğan’ın saat 22:00 civarında vatandaşlara seslenmesi bekleniyor.

  AK Parti Genel Merkezi önünde büyük kalabalık SONUÇLARIN ARDINDAN ERDOĞAN’DAN İLK AÇIKLAMA

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı