KAYSERİ HABERLERİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ve Kayseri Milletvekili Özhaseki:

IHA
01.10.2015 - 13:07Son Güncelleme :

MEHMET ÖZHASEKİ

IHA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, MYK’da üstlendiği göreve hızlı başladı. Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Mehmet Özhaseki, kısa süre içerisinde bölge toplantılarını başlatarak, 39 ili kapsayan üç ayrı toplantı yaptı. Özhaseki başkanlığındaki 4. Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı 3 Ekim Cumartesi günü Kayseri’de yapılacak.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, “Efsane Başkan” unvanını aldığı Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ndeki tecrübelerini Türkiye’nin tüm illerine aktarıyor. Özhaseki, bu hafta üç ayrı toplantıda 39 ilin ve bu illere bağlı ilçelerin belediye başkanlarını, yöneticilerini ve belediye meclis üyelerini bir araya getirdi. 28 Eylül’de Ankara’da başlattığı 12 ili kapsayan Yerel Yönetimler İstişare Toplantısını, 29 Eylül’de 14 ilin katılımıyla Kocaeli’nde, 30 Eylül’de ise 13 ilin katılımıyla Erzurum’da sürdüren Mehmet Özhaseki, toplantıların dördüncüsünü Kayseri’de gerçekleştirecek.
Toplantılarla ilgili yapmış olduğu açıklamada sadece şehirleri değil gönülleri de mamur etmeye devam edeceklerini ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, geleceğin şehirlerinin inşasının AK Parti kadrolarıyla mümkün olacağını söyledi.
“İSTİKRARI KORUYUP, KALKINMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”
1 Kasım seçimlerinde halkın teveccühüyle yeniden tek başına iktidara geleceklerini ve istikrarı koruyarak kalkınmayı sürdüreceklerini vurgulayan Mehmet Özhaseki, “Yerel Yönetimlerimizin çalışmalarındaki etkinlik ve verimliliği artırmak, belediyelerimiz arasında bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamak, medeniyet tasavvurumuzdaki şehircilik anlayışımızı ihya etmek ve genel seçim öncesi yerel yönetim stratejilerini değerlendirmek maksadıyla toplantılar yapıyoruz. Bu toplantılar vesilesiyle tecrübelerin paylaşılması belediyecilik uygulamalarımıza büyük bir ufuk kazandıracak. Geleceğin şehirlerini inşa etmek dün olduğu gibi bugün de yine AK kadroların başarısı olacak. Belediyecilik halkla iç içe olan bir hizmet alanı. AK kadroların her zaman amacı sadece şehirleri değil gönülleri de mamur etmek olmuştur. Bu doğrultuda çalışmaya devam edeceğiz. Hep daha güzelin arayışındayız. Aynada kendilerini görmeyen ve 50 yıldır iktidar olamayan siyasi partilerin bize yönelik eleştirilerde bulunmalarına nasıl bir tanım getirilebilir. Sorumluluk almaya ve iktidar olmaya en hazır partiyiz. İstikrarı korumaya ve kalkınmayı sürdürmeye en istekli partiyiz. İnanıyorum ki milletimiz; elde edilen kazanımların kaybedilmemesi, istikrarımız ve memleketimizin selameti için en doğru kararı verecektir” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ve Kayseri Milletvekili Özhaseki: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Ekim 2015 tarihinde saat 13 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ve Kayseri Milletvekili Özhaseki: haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ekim 2017, Pazartesi
  • İmsak
   05:10
  • Guneş
   06:48
  • Öğle
   12:33
  • İkindi
   15:34
  • Akşam
   17:58
  • Yatsı
   19:23
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı