İZMİR HABERLERİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar’dan Terör Mesajı

IHA
21.10.2015 - 12:16Son Güncelleme :

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE İZMİR MİLLETVEKİLİ NÜKHET HOTAR, GENEL SEÇİM ÇALIŞMALARINI ALİAĞA İLÇESİNDEN DEVAM ETTİRDİ. İLÇEDEKİ SANAYİ KURULUŞLARINI ZİYARET EDEN HOTAR, DAHA SONRA İSE PARTİSİNİN İLÇE SEÇİM BÜROSUNDA STK TEMSİLCİLERİ, MUHTARLAR VE İLÇE YÖNETİMİYLE BİR ARAYA GELDİ.

IHA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, "Terörün bittiği, silahların betonlara gömüldüğü, anaların ağlamadığı ve şehitlerimizin olmadığı bir Türkiye için mücadelemizi devam ettiriyoruz" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, genel seçim çalışmalarını Aliağa ilçesinden devam ettirdi. İlçedeki sanayi kuruluşlarını ziyaret eden Hotar, daha sonra ise partisinin ilçe seçim bürosunda stk temsilcileri, muhtarlar ve ilçe yönetimiyle bir araya geldi. Hotar, 1 Kasım seçimlerinin çok önemli olduğunu ifade ederek, "Sizden ricamız şu ana kadar partimize hiç oy vermemiş bir kişiyi partimize oy vermesi için razı etmenizdir. Bu kadar hepiniz bir tek kişiyi razı edebilirsek oyumuz o zaman otomatikman ikiye katlanır. Bunun içinde inanın şu ortam çok müsait. MHP’ye oy veren değerli kardeşlerimiz liderlerinin davranışından çok rahatsız. Onlardan adı gibi bir devlet sorumluluğu beklerken her şeye ’hayır’ diyen ülkeyi hükümetsiz bırakmayı karşı karşıya getiren bir tavır gördüler. Bu seçmenin desteklediği ve destekleyeceği bir tavır değil" diye konuştu.
Hotar, konuşmalarında CHP’yi de eleştirerek, "CHP’ye oy veren kardeşlerimizde oyu düşmesine rağmen sanki Türkiye’nin hakimi gibi her şeyi ben yönetirim, hep benim dediğim olsun. Ülkenin kazanımlarınızdan önce benim isteklerim önemli şeklin de duruşuyla yine ülkenin hükümetsiz kalmasına ve koalisyon yapılamamasına sebep oldu. İktidar olmak için kendisine hedefler koyması gerekirken sürekli AK Parti’ye hedef koyan kendi başarısızlığını görmeyen bir tutum içerisine girdi. Bir partiye oy veren seçmenler o partinin iktidar olmasını ister. Onun için destek verir. Ama özellikle CHP’nin lideri hiçbir şekilde iktidar olma niyetinde olmayan, koalisyon olma şansını değerlendirmeyen, oyunu düşürmesine rağmen bundan hiç rahatsız olmayan, sadece bize hedefler koyan ’yüzde kırkın altına inerse başarılı olmaz’ diyen kendince bir genel başkan. Onun içinde CHP’li seçmen kardeşlerimizde bu durumdan rahatsız olduğunu biliyoruz" diye konuştu.
Nükhet Hotar, şöyle devam etti:
"Terörün bittiği, silahların betonlara gömüldüğü, anaların ağlamadığı ve şehitlerimizin olmadığı bir Türkiye için mücadelemizi devam ettiriyoruz. İnşallah sonuna kadarda devam ettireceğiz."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar’dan Terör Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ekim 2015 tarihinde saat 12 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar’dan Terör Mesajı haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

08 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:25
 • Guneş
  08:09
 • Öğle
  13:14
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı