SAMSUN HABERLERİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan :

IHA
14.09.2015 - 14:51Son Güncelleme :

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE GETİRİLEN AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ÇİĞDEM KARAASLAN, SAMSUN'UN ÖRNEK BİR ŞEHİR OLMASI İÇİN YÖNETİCİ KADROLARI VE KARAR ALMA ORGANLARIYLA HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAKLARINI SÖYLEDİ.

IHA

AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun’un örnek bir şehir olması için yönetici kadroları ve karar alma organlarıyla hep birlikte çalışacaklarını söyledi.
12 Eylül’de yapılan AK Parti 5. Olağan Kongresi’nde 4. kez Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’na seçilen AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, kongrenin ardından yapılan ilk MKYK toplantısında, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından Genel Başkan Yardımcı’lığı görevine getirildi. Çiğdem Karaaslan, Merkez Yürütme Kurulu’nda Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcılığının zor ve büyük sorumluluk gerektiren bir görev olduğunu belirterek, ’’AK Parti sürekliliğin ve tazeliğin partisidir. 5. Olağan Kongresi ile belirlenen MKYK ve MYK ile bu somutlaştı. Yeni oluşturulan İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı ve başkanı olarak görevlendirildiğim Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinin çok önemli ve kapsamlı olduğunu düşünüyorum. Sayın Genel Başkanımız olağanüstü büyük kongremizde sözlerine ’Mekana selam olsun’ diye başlamıştı. Bu aynı zamanda çevreye ve doğaya bir selamdı. Çünkü çevre ve doğa varoldukça, insanlık varolmaya devam edecektir. Eğer konu çevre ise bu tüm insanlıkla ilgilidir. Aslında ülkenin sınırlarının dışında da tüm insanlığın sahip olduğu değerler perspektifinden konuya bakmak gerekmektedir. Bu yaşadığımız şehirler için de geçerlidir’’ dedi.
KARAASLAN: “KATKI SAĞLAYACAĞIZ”
Bundan sonraki görevinde doğa, insan, çevre, şehir ve kültür buluşmasını sağlayacak çalışmalar yapacağını belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ’’Bu konularda hassas olmak hem insani, hem tarihi, hem de milli bir sorumluluktur. Türkiye’de 13 yıllık AK Parti iktidarları döneminde özellikle şehircilik anlamında yapılan önemli işlere ve dünya çapında ses getiren projelere imza atıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın kurulması bu anlamda dönüm noktasıdır. Bakanlığımızın hizmetlerine doğru orantılı olarak genel merkezimizde çevre şehir ve kültür alanındaki çalışmalara katkı vereceğiz’’ diye konuştu.
KARAASLAN: “SAMSUN İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”
Genel Başkan Yardımcılığı görevinin Samsun’a çok büyük katkı sağlayacağını ifade eden Çiğdem Karaaslan, ’’Yeni görevim ile birlikte hem Samsun’a, hem de ülkemize hizmet edeceğim. Samsun’da yerel yöneticilerimizin çevre, şehircilik ve kültür anlamında çok önemli hizmetleri ve projeleri var. Bundan sonra daha güçlü bir kadro ile Samsun’umuzun Türkiye’de örnek bir şehir olmasının ötesinde dünyada da örnek bir şehir olması için el birliği ile bütün yönetici kadrolarımız, bütün karar alma organlarımız ve halkımızın katılımı ile hep birlikte bir arada çalışacağız’’ şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan : hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Eylül 2015 tarihinde saat 14 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan : haberi güncellenecektir.

SAMSUN NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  05:55
 • Guneş
  07:44
 • Öğle
  12:40
 • İkindi
  14:59
 • Akşam
  17:14
 • Yatsı
  18:51
Sayfa Başı