GAZİANTEP HABERLERİ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayları Fabrika İşçilerini Ziyaret Etti

IHA
05 Ekim 2015 - 17:40Son Güncelleme : 05 Ekim 2015 - 17:41

AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI FABRİKA İŞÇİLERİNİ ZİYARET ETTİ

IHA

AK Parti Gaziantep milletvekili adayları Ahmet Uzer, Canan Candemir Çelik, Selami Yetkinşekerci seçim çalışmaları kapsamında bir fabrikayı ziyaret etti.
AK Parti Milletvekili adayları fabrika işçileriyle öğle yemeği yedi. Burada işçilere bir konuşma yapan Uzer ve Candemir Çelik dayanışma mesajları verdi.Siyasi istikrar vurgusu yapan Uzer, “Bu seçim gerçekten çok önemli bir seçim bu ülkede yaşayan vatandaşlarımız için bir kader seçimi çünkü bu üç ayda ülkemizin nasıl problemlerle karşı karşıya olduğunu gördük. Bugün en acil ihtiyacımız siyasi istikrar. Siyasi istikrar içinde bu seçimin neticesinde güçlü bir tek parti iktidarının çıkması gerekiyor. Mesele AK Parti, CHP, MHP meselesi değil, eğer AK Parti tek başına iktidara gelmezse Türkiye de hükumetin kurulamadığını bu seçimlerde görmüş olduk.
Niye siyasi istikrar diyoruz. Siyasi istikrar olmazsa ekonomik istikrar olmaz. Ekonomik istikrar olmadığı zamanda gerek işverenler içinde önünü görememesi, iş adamlarımızın önünü görememesi hepsinden önemlisi ekonomi belli bir sarsıntıya girdiği zaman her şey de dengelerde bozulmalar yaşanıyor. Bunun neticesinde de iş adamlarımızın ekonomik bütçesi sıkıntıya giriyor. Böyle olunca bu tesislerde çalışan işçilerin iş güvenceleri sıkıntıya giriyor” dedi.
Candemir Çelik ise, “Bir seçim sürecine doğru giderken bizim bir aile olduğumuzu özellikle vurgulamak istiyorum. Bugün bu fabrikada işçisiyle, çalışanıyla, emek vereniyle, patronuyla nasıl hepimiz bir bütünsek bir aileysek Türkiye’de 78 milyon bir ailedir” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayları Fabrika İşçilerini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ekim 2015 tarihinde saat 17 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayları Fabrika İşçilerini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

  GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Ağustos 2017, Salı
  • İmsak
   04:03
  • Guneş
   05:46
  • Öğle
   12:44
  • İkindi
   16:27
  • Akşam
   19:22
  • Yatsı
   20:51
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı