ERZURUM HABERLERİ

AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Akdağ Estp Üyeleri İle Bir Araya Geldi

IHA
30 Eylül 2015 - 11:36Son Güncelleme : 30 Eylül 2015 - 11:37

PROF. DR. AKDAĞ ESTP ÜYELERİ İLE BİRARAYA GELDİ

IHA

Kısa adı ESTP olan Erzurum Sivil toplum Platformu’na üye dernek, vakıf, sendika başkanları ile Eski Sağlık bakanı Erzurum Milletvekili Adayı Prof.Dr.Recep Akdağ ESTP Başkanı A.Mustafa Güvenli tarafından organize edilen toplantıda bir araya geldiler.
1 Kasım Seçimleri ve Erzurum’da bulunan STK’ların sorunlarının konuşulduğu toplantı Pehlivanlı Konağı’nda yapıldı.
ESTP BAŞKANI GÜVENLİ; “KOALİSYON İSTEMİYORDUK İSTİKRARDAN YANAYIZ”
Çok sayıda STK başkanı ve temsilcisinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan A.Mustafa Güvenli; Türkiye’de sağlıkta dönüşümün mimari olan Prof.Dr.Recep Akdağ’ın Erzurum’dan siyasete kaldığı yerden devam edecek olmasının Erzurum için büyük bir şans olacağını ifade etti.
STK’ların karşılaştığı sorunların çözümü noktasında birçok defa kapısını çaldıkları ismin Akdağ olduğunu, Erzurum’un kazanımlarının artması için siyasetçilerle STK’ların muhakkak işbirliği içerisinde olması gerektiğine inandığını belirten Güvenli; seçime gidilirken; daha önce yaptıkları açıklamalarda koalisyondan istemediklerini, Türkiye’nin koalisyonlarla güç kaybettiğine inandıklarını deklare ettiklerini söyledi.
Türkiye’nin son aylarda geçtiği ateş çemberinin müsebbiplerinin belli olduğunu, devletin halkı ve istikrarı korumak için başlattığı terörle mücadelenin sonuna kadar desteklediklerini ifade eden Başkan Güvenli; STK temsilcilerinin sorunlarını ve görüşlerinin Erzurum için çok önemli olduğunu belirtti.
PROF.DR.RECEP AKDAĞ; “SİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİSİNİZ, BU SEÇİMDE DAHA DA ÖNEMLİSİNİZ!”
Erzurum Sivil Toplum Platformu adına Başkan A.Mustafa Güvenli’ye teşekkür eden Ak Parti Erzurum Milletvekili Adayı Prof.Dr.Recep Akdağ, 7 Haziran sonrası yaşanan sürecin ne olduğunu, Türkiye’nin nereye sürüklenmek istendiğinin hep beraber görüldüğünü anlatarak; gelinen seçim sürecinde Erzurum halkının ferasetine güvendiklerini söyledi.
Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’nin koalisyonu çıkmaza soktuğunu söyleyen Prof.Dr.Recep Akdağ; 1 Kasım’da seçmenin söyleyeceği sözün halkın sözü olacağını; bunun da Ak Parti’nin yeniden tek başına iktidar olmasından yana kullanılmasına azami gayret gösterdiklerini belirtti.
STK’ların demokrasilerin olmazsa olmazı olan bir güç olduğunu ifade eden Prof.Dr.Recep Akdağ; Erzurum’da böyle güzel bir tablo ile karşılaşmış olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Toplantıya katılan STK Başkanlarının Ak parti ile ilgili eleştiri ve görüşlerini tek tek dinleyen ve not alan Prof.Dr.Recep Akdağ söylenen her sözün, getirilen her eleştirinin kendilerine ufuk açtığını, bunların mutlaka değerlendirileceğini belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Akdağ Estp Üyeleri İle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Eylül 2015 tarihinde saat 11 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Akdağ Estp Üyeleri İle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

  ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   03:38
  • Guneş
   05:27
  • Öğle
   12:29
  • İkindi
   16:14
  • Akşam
   19:09
  • Yatsı
   20:43
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı