ERZİNCAN HABERLERİ

AK Parti Erzincan İl Başkanı Orhan Bulut’tan 28 Şubat Açıklaması

IHA
28.02.2015 - 10:33Son Güncelleme :

AK PARTİ ERZİNCAN İL BAŞKANI ORHAN BULUT

IHA

Ak Parti Erzincan İl Başkanı Orhan Bulut 28 Şubat sürecinin ardından Türkiye’nin darbeleri ve yapanları yargılayan ve darbe yapmayı düşünenleri görevlendiren uzaklaştıran bir AK parti hükümetinin var olduğunu belirtti.
Bulut yaptığı yazılı açıklamasında şu görüşlerde bulundu; “Ben şahsen 12 Eylülü, 28 Şubatı Ergenekon’u, 17-25 Aralık darbelerini yaşamış bir insan olarak Cenab-ı Allah’a şükrediyorum ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan gibi dirayetli, milletin inanç ve değerlerine göre, bir sivil idareden yana tavır koyan ve darbecilerle mücadele eden bir kahraman var. Prof. Ahmet Davutoğlu gibi ecdadın mirasına sahip çıkan bir başbakan var. Eğer bu yiğit insanlar olmasa idi bugün Türkiye acaba ne halde olacaktı diye düşünmek bile istemiyorum. 12 Eylülde şapkasını alıp giden,28 Şubatta darbecilerin önünü açıp sivil hükümeti devirmede başrol oynayan, boş laflarla insanları otuz yıl kandıran insanların artık bu ülkede idarecilik yapma şansı yoktur. Çünkü şapka düştü kel göründü artık AK parti milleti uyandırdı. Millet bundan sonra kendi için kimin çalıştığını kendi inanç ve değerlerine kimin sahip çıktığını çok iyi biliyor ve onu destekliyor.
Türkiye son zamanda ki paralel çetenin 17-25 Aralık darbesinden AK parti sayesinde kurtulmuş, İsrail ve siyonistlerin Türkiye üzerinde oynamak istedikleri oyunu bir kez daha bozmuştur.
Biz AK parti olarak iktidarda olduğumuz sürece herkes şunu bilsin ki Türkiye’ye kimse operasyon yapamaz, bu milletin inanç ve değerlerini bozmaya ve ortadan kaldırmaya kimsenin gücü yetmez.
Bu millet şimdi olduğu gibi bundan sonrada kendi inanç ve ahlaki değerlerine uygun iktidarlar seçecek ve kendi inanç ve değerlerini sözde değil özde yaşayan bir nesil yetiştirecek ve dünyaya örnek oluşturacaktır. Dünya İslam’a ve ahlak ve maneviyata muhtaç durumdadır bunu herkes böyle bilsin, maddi kalkınmanın yanın da manevi kalkınmayı da yapamaz isek kurtuluş mümkün değildir.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzincan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzincan ilinden AK Parti Erzincan İl Başkanı Orhan Bulut’tan 28 Şubat Açıklaması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2015 tarihinde saat 10 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Erzincan İl Başkanı Orhan Bulut’tan 28 Şubat Açıklaması haberi güncellenecektir.

ERZİNCAN NAMAZ VAKİTLERİ

23 Şubat 2018, Cuma
 • İmsak
  05:35
 • Guneş
  06:57
 • Öğle
  12:41
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  18:13
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı