ESKİŞEHİR HABERLERİ

AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Günay:

AA / Emrah Yaşar
24.02.2016 - 17:20Son Güncelleme :

- "Aile bizim en önemli yapı taşımız. AK Parti olarak bizler her zaman ailenin değerini ve önemi bilen bir partiyiz"

AA / Emrah Yaşar

ESKİŞEHİR (AA) - AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Emine Nur Günay, "Aile bizim en önemli yapı taşımız. AK Parti olarak bizler her zaman ailenin değerini ve önemi bilen bir partiyiz" dedi.

AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığınca Eskişehir'de gerçekleştirilen "Umutlar Gerçek Oluyor Projesi" kapsamındaki törende, tüp bebek tedavisi desteği verilecek anne adaylarının belirlenmesi için kura çekildi.

Kura çekimi sonucunda, proje ile tedavi desteği verilecek 7 anne adayı Emine Nur Günay tarafından belirlendi.

Törende konuşan Günay, bu proje ile ailelerin çocuk sahibi olma mutluluğunu yaşayacağını ve partisinin aile kurumuna verdiği önemine değinerek, "Aile bizim en önemli yapı taşımız. AK Parti olarak bizler her zaman ailenin değerini ve önemi bilen bir partiyiz. Toplum olarak aileye önem veren, ailenin genişlemesi, büyümesi, küçüklerimize olan sevgi, büyüklerimize olan saygımız; bu değerlerimizle büyüdük. İnşallah bu değerlerimizle gelecek nesillerimiz de devam edecek. Bu yüzden aile kavramı bizler için çok önemli ve değerli" diye konuştu.

Günay, tüp bebek tedavisi için bekleyen tüm çiftlerin umutlarının gerçekleşmesi temennisinde bulundu.


Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Eskişehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Eskişehir ilinden AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Günay: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 17 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Günay: haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı