DÜZCE HABERLERİ

AK Parti Düzce İl Başkanlığından Taraf Gazetesine Suç Duyurusu

IHA
16 Ekim 2015 - 17:16Son Güncelleme : 16 Ekim 2015 - 17:17

IHA

Taraf Gazetesinde yer alan “Yeni Türkiye’nin Gladyo Çiftiliği” haberi için AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, yalanlama mesajı yayınlayarak hukuki çerçevede girişimlerin başladığını açıkladı.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Taraf Gazetesinde Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde AK Parti Gençlik Kolları üyelerinin gladyo eğitimi aldığına dair haber üzerine basın açıklaması yaptı.
AK Parti gençliğe iftira niteliğinde bir haberin yapıldığını vurgulayan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin,”Özgür olmayla tarafsız olmayı karıştıran paralel medya çirkinlikte artık sınır tanımamaktadır. AK Partiyle uzaktan yakından hiçbir alakası olmayan Osmanlı Ocakları ile partimiz arasında bağ kurarak yapılan haber tamamen düzmece ve maksatlı bir haberdir. AK Parti Gençlik Kolları ile Osmanlı Ocakları arasında fiili veya hukuki hiçbir bağ bulunmamaktadır. Aynı şekilde partimiz ile Osmanlı Ocaklarının arasında da hiçbir fiili ve hukuki bağlantı yoktur. Bu nedenle haberin içeriğinde bu yönde yapılmış açıklamalar tamamen yalan haber niteliğindedir” dedi.
Dik duran gençlik çizgimizden taviz vermeyeceğiz diyen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin,”Yine kontgerilla eğitimi verildiği iddia edilen at çiftliklerinde bu şekilde eğitim verildiği iddiası da tamamen gerçek dışı bir iddia ve haberdir. Düzce İl Çevresinde bulunan hiçbir çiftlikte bu şekilde bir faaliyet söz konusu değildir. Zaten bu şekilde bir faaliyet söz konusu olsa kolluk birimleri gerekli yasal işlemleri yapacaktır. Ayrıca Düzce ilinde bu şekilde bir duyum da söz konusu değildir. Bu nedenle haberdeki bu iddia da tamamen gerçek dışı bir iddiadır. Cumhurbaşkanımızın da sarf ettiği gibi ‘Diklenmeden Dik Duran Gençlik’ çizgimizden asla çıkmadık, çıkmayacağız. Bu tür yalan haberlerle bizleri yıldıramayacaksınız. Terör örgütleri hakkında tek sayfa haber yapamayan malum gazetenin bu tür mesnetsiz haberler yapması Partimize ve devletimize ne tür oyunlar oynandığının göstergesidir. Tarih bunları unutmayacaktır. Bugüne kadar yasal olmayan hiçbir faaliyet içerisinde bulunmayan Gençlik Kollarımızı bu tip alçakça haberlere konu eden Taraf gazetesine karşı her türlü yasal hakkımızı kullandığımızı beyan ederiz” şeklinde konuştu.
Azmimiz ve kararlığımız şer odaklarını rahatsız etti diyen Keskin, “Tüm teşkilatımız ve de gençlik kollarımız, 1 Kasım 2015 seçimleri öncesinde, ülkemizin ve Düzce’mizin dört bir yanında azim ve kararlılıkla çalışmakta, ülkemizin huzuru ve refahı için bu seçimin önemini milletimize aktarmaktadırlar. Bu azim ve kararlılık bazı odakları rahatsız etmiş olacak ki ısmarlama ve senaryo haberlerle Düzce Gençlik Kolları üyelerine iftiralar atılmaktadır. Bu çirkin kampanya partimize ve Düzce’mize atılmaya çalışılan kirli bir senaryodur. AK Parti davasının ve medeniyetinin evlatları terörün her türlüsüne, her kime yapılıyor olursa olsun karşısındadır. Bu hain odaklara ve onların hamilerine buradan sesleniyorum. AK Parti gençliği, bu ülkeye sevdalı tertemiz insanlardan oluşmaktadır. Şiddetin, terörün ve hainliğin yanında değil, karşısında duracak onurlu gençlerden oluşur. Bu hainlerin ve yandaşlarını sizlerin takdirine bırakıyor, tüm gençlerimize ve teşkilat mensuplarını provokasyona gelmeden çalışmalarına devam etmelerini önemli rica ediyorum” ifadelerini kullandı.
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Taraf Gazetesi ve yönetim kadrosu hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduklarını da sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden AK Parti Düzce İl Başkanlığından Taraf Gazetesine Suç Duyurusu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Ekim 2015 tarihinde saat 17 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Düzce İl Başkanlığından Taraf Gazetesine Suç Duyurusu haberi güncellenecektir.

  DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:15
  • Guneş
   06:06
  • Öğle
   13:09
  • İkindi
   16:55
  • Akşam
   19:51
  • Yatsı
   21:27
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı