DİYARBAKIR HABERLERİ

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı Kayhan’dan Gündeme İlişkin Açıklama

IHA
25.02.2015 - 10:07Son Güncelleme :

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AK PARTİ) DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MUSTAFA KAYHAN, GÜNDEME İLİŞKİN YAPTIĞI AÇIKLAMADA BU KENTİN TARİHİNE BAKTIĞINIZDA MEDENİYETİN TESİS EDİLDİĞİ VE DİĞER HALKLARA TRANSFER EDİLDİĞİNİ GÖRDÜKLERİNİ SÖYLEDİ.

IHA

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır Milletvekili aday adayı Mustafa Kayhan, AK Parti hükümetleri döneminde tekçi zihniyetin sona erdiğini söyledi.
Seçim çalışmalarına devam eden Kayhan, AK Parti hükümeti ile beraber tekçi ve ötekileştirici bir zihniyetin tasfiye edildiğini belirtti. AK parti ile beraber tüm toplumların dinlenip itibar gördüğüne dikkat çeken Kayhan, "Dolaysıyla artık sorunları tartışarak bir araya gelerek çözmek yönetimini kabul ettik. Bu iktidar bunu sağladı. Kalıcı barış süreci ile beraber bu bölge hak ettiği ekonomik kalkınmayı da gerçekleştirerek mazisinde olduğu gibi geleceğinde de bütün Ortadoğu’ya öncülük edebilecek, bir kardeşlik ve birlik ile kalkınma programına ev sahipliği yapacaktır. Biz buna kalben inanıyoruz" dedi.
"TÜRKİYE’NİN BATISINDA BARIŞ RÜZGARLARINI CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİNDE GÖRDÜK"
Türkiye’nin batısında artık barış ruhunun var olduğunu ifade eden Kayhan, "Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları bunları çok net göstermektedir. Şuanki anketlerde de AK Parti’nin ciddi miktarda teveccüh görmesinin sebebi budur. Türkiye’deki siyasi partilerde ana muhalefet ve muhalefete göre birlik bir projesi yoktur. Üstlenici ve sorunları sopayla çözeceklerine inanıyorlar. Toplumumuz buna rağbet göstermiyor. Bizim ülkemizin AK Parti’ye ihtiyacı var. Dolaysıyla 7 Haziran seçimleri Türkiye’nin geleceği için çok önemli bir süreçtir. Güçlü bir iktidar ve büyük bir sayısal çoğunluğu Türkiye’nin önünü ve ufkunu açacaktır" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı Kayhan’dan Gündeme İlişkin Açıklama hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 10 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı Kayhan’dan Gündeme İlişkin Açıklama haberi güncellenecektir.

DİYARBAKIR NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:37
 • Guneş
  07:21
 • Öğle
  12:25
 • İkindi
  14:54
 • Akşam
  17:09
 • Yatsı
  18:41
Sayfa Başı