AK Parti Denizli'de referandum istişaresi - Denizli Haberleri
Denizli Haberleri

DENİZLİ HABERLERİ

  AK Parti Denizli'de referandum istişaresi

  DHA
  20 Mart 2017 - 17:26Son Güncelleme : 20 Mart 2017 - 17:27

  AK Parti Denizli'de referandum istişaresi

  AK Parti Denizli İl Başkanlığı, 24 Mart'ta kenti ziyaret edecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingiyle ilgili hazırlıkları görüştü. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın da katıldığı toplantıda, Merkezefendi ve Pamukkale ilçesi mahalle ve sandık başkanlarıyla referandumla ilgili istişare yapıldı.
  AK Parti Denizli İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda, 24 Mart Cuma günü Denizli'ye gelecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingiyle ilgili hazırlıkları gözden geçirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Pamukkale ve Merkezefendi ilçesindeki mahalle ve sandık başkanları toplantıya katıldı.
  Cumhurbaşkanı Erdoğan için yapılan hazırlıkların görüşülmesinin ardından, mahalle ve sandık başkanlarına referandum için bilgilendirme yapıldı. Genel merkezden gelen bilgiler mahalle ve sandık başkanlarına aktarılırken, mahalle ve sandık başkanları, mahallelerinde referandum öncesi yaşadıkları olumlu ve olumsuz durumları iletti.
  AK Parti Denizli İl Başkanı Filiz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kente ziyaretiyle ilgili hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğünü, hiçbir detayı atlamadan eksiksiz bir program olması için çalıştıklarını, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı büyük bir kalabalık ve coşkuyla karşılaşacaklarını söyledi. İstişare toplantısıyla 16 Nisan'daki referandum hakkında bilgilendirme yaptıklarını belirten Filiz, "Zaman zaman teşkilatlarımızda mahalle ve sandık görevlilerimiz toplanıp, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumu için gerek bizim sahada yaşadığımız tecrübeleri, gerekse genel merkezden gelen bilgileri anlatıyoruz. 16 Nisan referandum tarihine kadar bütün mahallelerimize bilgilendirme broşürlerimizi dağıtıp, dağıtım öncesi ve sonrası oluşan kanaatleri olumlu olumsuz bilgileri tekrar mahalle ve sandık başkanlarımızın vasıtasıyla öğrenip, koordineli bir şekilde diğer mahalle sorumlularına ve genel merkeze bildireceğiz" dedi.

  Deniz TOKAT / DENİZLİ, (DHA)
  FOTOĞRAF

   

  Etiketler:
  YASAL BİLGİLENDİRMEHurriyet.com.tr’nin Yerel Haberler bölümünde, DHA ve İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde bu bölüme editoryal müdahalede bulunmamaktadır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.
  DenizliBugün28 ºCParçalı Bulutlu
  • Cmts26 ºC
  • Pazr26 ºC
  • Pzts25 ºC
  • Salı26 ºC
  • Çarş27 ºC
  • Perş27 ºC

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı