TRABZON HABERLERİ

AK Parti’den Sevgi Yürüyüşü

IHA
30.10.2015 - 14:19Son Güncelleme :

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI, BELEDİYE BAŞKANLARI VE PARTİ TEŞKİLATI BUGÜN TRABZON'DA SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİRDİ

IHA

AK Parti MKYK üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu ve beraberinde milletvekili adayları, teşkilat mensupları Trabzon Meydanı’ndan Maraş Caddesi’ne sevgi yürüyüşünde bulundular.
Soylu ve beraberinde milletvekili adayları Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora, Ergin Aydın, Dünya Şampiyonu Selçuk Çebi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Ortahisar İlçe başkanı Temel Altunbaş, il başkanı Haydar Revi ve teşkilat mensupları Trabzon Meydanı’nda toplandılar. Daha sonra ise hep birlikte Maraş ve Kunduracılar Caddelerinde sevgi yürüyüşünde bulunan adaylar esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek 1 Kasım seçimleri için kendilerinden destek istediler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden AK Parti’den Sevgi Yürüyüşü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 14 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti’den Sevgi Yürüyüşü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı