Ege Haberleri

  Ak Parti’den fuar eleştirisi

  İZMİR (DHA)
  04.09.2015 - 12:26 | Son Güncelleme:

  İzmir Büyükşehir Belediye Mclisi AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan İzmir Enternasyonal Fuarı’nın tam bir fiyaskoya döndüğünü önesürdü.

  Ak Parti’den fuar eleştirisi

  Tarihten bugüne dünyanı birçok yerinden farklı kültürleri bir araya getiren, İzmir Enternasyonal Fuarı’nda bu yıl tam fiyasko yaşandığını belirten Bilal Doğan, "İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Aziz Kocaoğlu ve iş bilmez bürokratları bu kez de güzel İzmir’imizin sembolü Fuarı yerli ve yabancı yatırımcıya gereken ilgiyi göstermeyerek rezil ettiler. Daha fuar sona ermeden katılımcılar stantlarını toplayıp fuar alanını terk ediyor" dedi.

  Ak Parti’den fuar eleştirisi

  Fuarın gerekli tanıtım ve reklamının yapılamadığını, kentin simgesi olan fuarı bu yıl hiç olmadığı kadar sönük geçtiğini ve ziyaretçi hedefine ulaşılamadığını önesüren Doğan, "Altyapısı oluşturulmadan hayata geçirilen aktarmalı ulaşım sistemi, İzmir’de toplu ulaşımı kullanan hemşerilerimize ciddi sıkıntılar yaşatmaya devam ediyor. Vatandaşlar geçmişte tek araçla gittikleri fuar alanına şimdi 2 - 3 vasıta kullanarak ulaşabiliyorlar. Hal böyle olunca sıcak havalarında etkisiyle kıymetli hemşerilerimize toplu ulaşımı kullanmak zulme dönüşüyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi ise hala ulaşımda devrim yaptığını söylüyor. Ancak yapılan düzenleme İzmirli vatandaşların hayatını alt üst ediyor" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı