DÜZCE HABERLERİ

AK Parti’den Çay Mahallesine Çıkartma

IHA
27.10.2015 - 13:39Son Güncelleme :

AK PARTİ ÇAY MAHALLESİNDE

IHA

AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Çay mahallesinde adeta çıkartma yaparak vatandaşlarla sohbet etti.
AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü, Çay mahallesinde vatandaşlara seslendi. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyulan zamanlardan geçtiklerini kaydeden Özlü, “13 yıllık bir birikim ve huzur ortamının bozulması için çaba sarfediliyor. AK Parti hükümetlerinin bu ülkeye kattıklarını hiç kimse yadsıyamaz. Düzce’mizde de onlarca projeyi hayata geçirdik. Bundan sonra da yatırımlarımıza hem ülke çapında hem de ilimizde devam etmek istiyoruz. Doğu ve Güneydoğu’da 7 Haziran seçimlerinden sonra yapılanları görüyoruz. Sizlerin istikrar ve huzurdan yana olacağınızı biliyorum. İnsan güven içinde olmazsa demokrasinin bir anlamı kalmaz. O yüzden güven içinde demokrasiyi yaşamamız için AK Partinin yeniden tek başına iktidara gelmesi gerekiyor” dedi.
Çay mahallesindeki tüm kahvehaneleri ziyaret eden AK Parti heyeti, vatandaşların da sorunlarını dinledi. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Milletimize hizmet etmek için 14 yıl önce bu parti kuruldu. Allah’a şükür ki kurulduğun bu yana hayır duaları alıyoruz. Çünkü milletimiz yaptıklarımızı görüyor. Kimsenin hayal edemediklerini hayata geçiriyoruz. Düzce’mizde de bizden önceki ağabeylerimiz de bizler de çalışmalarımıza hiç ara vermedik. 7 Hazirandan sonra bütün köy yollarımız, alt yapı çalışmalarımız tamamlansın diye milletvekillerimiz ile Ankara’da görüşmeler yaptık. 130 Milyon TL getirdik. Bu kaynak sizlerin ihtiyaçlarına harcanacak ve yollarınız, alt yapı çalışmalarınız sona erecek. AK Partinin sizlerin yanında olduğunu her zaman bilmenizi isteriz. Sizlerin de 1 Kasımda yanımızda olmanızı istiyoruz” ifadelerinde bulundu.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de Çay Mahallesinde vatandaşların belediye hizmetleri ile ilgili sorularını yanıtlayarak, eksikliklerin tamamlanmaya başladığını ve çalışmaların halen devam ettiğini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden AK Parti’den Çay Mahallesine Çıkartma hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti’den Çay Mahallesine Çıkartma haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı