Ege Haberleri

EGE

  Ak Parti Başbakan'ı bekliyor

  Hürriyet Haber
  26 Ocak 2015 - 01:35Son Güncelleme : 24 Ocak 2015 - 13:27

  AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican İl Kongresi öncesi ilçe ziyaretlerini tamamladı. Delican şimdi 31 Ocak'ta İzmir Kongresi'ne gelecek Başbakan Davutoğlu'nun ziyaret hazırlıklarına yoğunlaştı.

  AK Parti İzmir İl Kongresi hazırlıklarına devam eden İl Başkanı Bülent Delican ilçe ziyaretlerini tamamladı. İki hafta süren ziyaretlerin ardından ilçe teşkilatlarında karşılaştıkları coşku ve heyecanın 31 Ocak'ta Halkapınar Kapalı Spor Salonu'nda artarak devam edeceğini vurgulayan Delican, "Hemen ardından genel seçim çalışmalarımıza başlayacağız. Bu seçimlerde İzmir'de duvarları yıkacağız. Yöntemlerimizi değiştirerek çok çalışacağız. Bugüne kadar tüm arkadaşlarımız büyük çaba gösterdiler. Bu davaya katkı koyan her insan bizler için değerlidir. Onların bize verdiği bu emaneti en yukarıya taşımak için çabalayacağız. Bu hedefimize ulaşabilmemiz için birlik beraberlik içerisinde olmamız lazım. Teşkilat içeresinde bugüne kadar olduğu gibi hiç kavga olmayacak. Biz büyük bir siyasi partiyiz anlaşmazlıklar olabilir. Asla konuları büyütmeyeceğiz. Bizler aynı davaya inanmış insanlarız. Bizim AK Parti'de üzerimize düşecek daha çok görev var. Teşkilatımız mutlaka çalışan her partilimizi bir yere taşıyacaktır. Siz hissiyatla, kalben çalıştığınız zaman partimizin içindeki gizli göz sizleri görecektir. Sizde ileride görev aldığınızda gizli göz sizler olacaksınız" dedi.

  Mahalle Başkanları ve İl Delegeleriyle 25 Ocak Pazar düzenlenecek iki farklı yemekli toplantıda bir araya geleceklerini belirten Delican, "Mahalle Başkanları bizim evimizin temelleri. Partimizin en temel yapı taşları her zaman mahalle başkanlarımızdır. Mahalle başkanlarımıza teveccühle yaklaşacağız. Onlar bizim ilk yol göstericilerimiz olacaklar. Mahallelerinde yaptıkları çalışmalarla bizleri yönlendirecekler. Bizler mütevazı insanlarız. İzmir'de her kapıyı çalarak evlere gireceğiz. AK Parti'nin erdemini İzmir'de ev ev dolaşarak hemşerilerimize anlatacağız" ifadelerini kullandı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı