BAYBURT HABERLERİ

AK Parti Ardahan’da Seçim Startını Verdi

IHA
23.09.2015 - 11:37Son Güncelleme :

AK PARTİ SEÇİM STARTINI VERDİ

IHA

26.AK Parti Ardahan İl Teşkilatı seçim startını verdi. AK Parti Ardahan İl Teşkilatı Yalnızçam Kayak tesislerinde yapmış olduğu toplantıda 1 kasımda yapılacak olan genel seçimlerin startını vermiş oldu.
Toplantıya, AK Parti Ardahan Milletvekili adayları Orhan Atalay ve Yunus Baydar’ın yanı sıra tüm il ve ilçe teşkilat mensupları katıldı. Yalnızçam Kayak tesislerinde yapılan toplantının açılış konuşmasını İl Başkanı Yusuf Demirci yaptı. Demirci yaptığı açıklamada “1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan genel seçimleri ülkemize ve ilimize hayırlı olsun. Bu seçimin barış ortamında gerçekleşmesi, milli iradenin tam anlamıyla sandığa yansımasını diliyorum. Başbakanımızın talimatı ile bu seçimlerde ülkede yaşanan olaylar sebebiyle ses cihazlarının kullanılması ve konvoy gibi seçim propagandalarını en az seviyede tutacağız. 1 Haziran sonrası bizlere gösterdi ki ülkemizin yeniden tek partili iktidara ve dolayısıyla AK Partiye ihtiyacı var. 1 Kasımda hep birlikte, daha güçlü bir şekilde sandıktan iktidar çıkacağımıza yürekten inanıyorum. Bir kez daha genel seçimlerin ülkemize ilimize hayırlı olmasını temenni ediyor, adaylarımıza başarılar diliyorum” dedi.
HİZMETE DEĞİL BASKIYA OY VERİLDİ
AK Parti Ardahan milletvekili adayı Orhan Atalay özellikle Göle ve Hoçvan bölgesinde vatandaşların baskıyla oy kullandığını belirterek “Maalesef 1 haziran seçimlerinde vatandaşlarımız Göle ve Hoçvan’da terör örgütünün baskısına boyun eğmek zorunda kaldılar. Halkın hizmete oy vermesini engelleyip, baskıya oy vermesine sebep oldular. Bunda bizimde eksikliğimiz olmuştur. Sandıklara yeterince sahip çıkamadık. Ama 1 kasım günü yapılacak seçimlerde devlet olarak Doğu ve Güneydoğuda her türlü tedbiri alıp, milli iradenin sandığa yansımasını sağlayacağız. Vatandaşlarımızı terörün ve onun destekçilerinin güdümünden kurtaracağız. 1 Haziran sonrası ülkede yaşanan kaosa rağmen, ekonomimizin aynı seviyelerde seyretmesi 13 yıllık AK Parti iktidarın gücünün eseridir. Ancak boşluktan yararlanarak, ülkede kaos çıkarmak isteyenlere hükumet olarak fırsat vermedik, vermeyeceğiz. Ülkenin bekasına, bütünlüğüne, yükselişine kast eden iç ve dış güçlere karşı mücadelemiz kararlı bir şekilde sürecektir. 7 Haziran için olduğu gibi, 1 Kasım içinde yine yan yana yine omuz omuzayız. 7 Haziranda ki hatalarımızdan dersler çıkardığımıza inanıyorum. İnşallah hep birlikte 1 Kasım günü yapılacak seçimlerden çok daha başarılı çıkacağız. 1 Kasım günü yapılacak seçimlerin ülkemize, milletimize ve Ardahan’ımıza hayırlar getirmesini cenabı Haktan diliyorum. Katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.
YAN YANA OMUZ OMUZA OLACAĞIZ
AK Parti Ardahan milletvekili ikinci sıra adayı Yunus Baydar’da birlik ve beraberlik vurgusu yaparak “ 1 Kasım günü yapılacak olan genel seçimlerde yeniden aday olarak halkımızın karşısına çıkacağız. Bizde görev istenmez verilir. Partimiz bizi nerede görmek istiyorsa, nerede görev verirse canla başla çalışacağız. İnşallah Allah’ım emeklerimizi boşa çıkarmaz ve 7 Haziran’da yaşadığımız hayal kırıklığını yaşamayız. Yeniden, yeni bir heyecanla, yine hep birlikte omuz omuzayız. Biz bu davanın aşığıyız, gönüllüsüyüz. Yunus Baydar yıllardır bu partinin içindedir. En alt kademesinden, en üst kademesine kadar herkesle birebir diyalog kurmuş, gönül birliği yapmıştır. İnşallah 1 Kasım’da Ardahan halkı ile bütünleşerek daha başarılı bir şekilde seçimden çıkacağız. Allah çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri utandırmasın. Hepinize çok teşekkür ediyor, seçimin ülkemiz, milletimiz ve Ardahan’ımız için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bayburt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bayburt ilinden AK Parti Ardahan’da Seçim Startını Verdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 23 Eylül 2015 tarihinde saat 11 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Ardahan’da Seçim Startını Verdi haberi güncellenecektir.

BAYBURT İLÇELERİ

BAYBURT NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:39
 • Guneş
  07:26
 • Öğle
  12:24
 • İkindi
  14:47
 • Akşam
  17:01
 • Yatsı
  18:37
Sayfa Başı