ANTALYA HABERLERİ

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Mustafa Köse STK Temsilcileriyle Buluştu

IHA
09 Ekim 2015 - 14:14Son Güncelleme : 09 Ekim 2015 - 14:15

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYI MUSTAFA KÖSE, AK PARTİ'NİN 13 YIL BOYUNCA HUZUR VE İSTİKRARI SAĞLADIĞINI SÖYLEDİ

IHA

STK temsilcileri ile bir araya gelen Köse, darbeleri, zulümleri görenlerin AK Parti iktiranının önemini daha fazla anladığını söyledi.
AK Parti Antalya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Köse, Milletvekili Adayı Ercan Mekteplioğlu ile birlikte Antalya’daki Sivil Toplum Kuruluşları’nı (STK) ziyaret etti. İlim Yayma Cemiyeti, Kutup Yıldızı, Semerkant, Kent ve Medeniyet, Altınoluk, MÜSİAD ve KONGED’i ziyaret eden Köse, özellikle gençlere yönelik mesajlar verdi.
AK Parti’in gençlere yönelik vaatleri hakkında konuşan Köse “Gençlerimizi geleceğe taşıyacak vaatlerimiz var. İnşallah 1 Kasım’dan sonra her gencimiz AK Parti’nin gençlere sunduğu imkanlardan faydalanacaktır. Bugüne kadar gençliğin hep yanında olduk. Özellikle eğitimde çok ciddi destekler verdik. Üniversite öğrencilerinin çok komik miktardaki burs ve kredilerini iyi bir noktaya getirdik. Yıllarca sırf tercih ettiği lise yüzünden herhangi bir devlet kurumunda çalışamayan milyonlarca gencimiz, yeniden hayallerinin peşine düştü” dedi.
GENÇLER İSTİKRARIN ÖNEMİNİ BÜYÜKLERİNDEN ÖĞRENİYOR
Köse “Partimiz, iktidarda olduğu süre boyunca her zaman gençlerin gönlünü kazanmayı bilmiştir. 1980 darbesinde, 28 Şubat döneminde zulme, adaletsizliğe şahit olanlar, bugün AK Parti’nin kıymetini daha iyi anlıyor. 13 yıllık iktidar dönemimizde ülkemizde sağlanan huzur ve barış ortamının değerini bu nesiller çok iyi bilmekteler. Bu huzur ve istikrar ortamında yetişen, hayatında darbe görmeyen, yokluk görmeyen, sırf başörtüsü yüzünden zulme uğramayan gençler bunların ne anlama geldiğini büyüklerine sorarak öğreniyor” diye konuştu.
Gençlere yokluğun, zulmün, baskının, krizlerin ve darbelerin anlatılması gerektiğini ifade eden Köse, “Her türlü imkana sahip olan gençlerimizin bir bölümü, ne yazık ki bunların olması gerektiğini, bu imkanların kendiliğinden olduğunu zannediyor ve eksikliğini hiç düşünmüyor. Bu nedenle yaşanacak bir ekonomik krizin nelere mal olabileceğini görmemeleri gayet normal. Yokluk ve baskıları görmüş kişilerin gençlerimize AK Parti’nin önemini anlatması gerekir” şeklinde konuştu.
GENÇLER AK PARTİ DİYECEK
AK Parti’nin gençlere verdiği önemin 1 Kasım seçim beyannamesiyle de ortaya çıktığını Köse, şöyle devam etti; “Kendi işini kurarak ticarete atılacak olan gençler için çok ciddi düzenlemeler var. Kendi işini kurmak isteyen gençlerimize 50 bin liraya kadar destek sunacağız ya da 100 bin liraya kadar faizsiz kredi vereceğiz. Gençlerimizin kullanacakları 100 bin lira kredi için yüzde 85 oranında kefalet imkanı sağlanacak. İlk kez iş bulan her gencimizin maaşı 1 yıl boyunca devlet tarafından karşılanacak. Bakın bunlar gibi çok önemli adımların fırsatların yer aldığı bir seçim beyannamemiz var. Kısacası gençlere ’Daha iyi bir gelecek sunan AK Parti var. İnşallah gençler daha iyi bir gelecek için AK Parti diyecek.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Mustafa Köse STK Temsilcileriyle Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 14 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Mustafa Köse STK Temsilcileriyle Buluştu haberi güncellenecektir.

  ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ
  16 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:23
  • Guneş
   06:08
  • Öğle
   13:12
  • İkindi
   16:57
  • Akşam
   19:56
  • Yatsı
   21:27
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı