BİTLİS HABERLERİ

AK Parti Adayı Peker’den Tatso Ziyareti

IHA
27.10.2015 - 04:32Son Güncelleme :

AK PARTİ ADAYI ZEKİ PEKER, TATSO'YA ZİYARETTE BULUNDU

IHA

AK Parti Bitlis 2. sıra milletvekili adayı M. Zeki Peker, seçim ziyaretleri kapsamında Bitlis’in Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TATSO) ziyaret etti.
TATSO ziyaretinde Peker’i, TATSO Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin ve Meclis Başkanı İhsan Bakırhan’la birlikte karşılayan TATSO yönetim kurulu ve meclis üyeleri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Ziyarette, seçim ziyaretleri kapsamında ziyaretlerini sürdürdüklerini ifade eden AK Parti Bitlis 2. sıra milletvekili adayı M. Zeki Peker, bu anlamda TATSO’ya da ziyarette bulunduklarını dile getirdi. Stk’ların önemine de vurgu yapan Peker, stk’ların görüş ve önerilene büyük önem verdiklerini ifade ederek, bu anlamda sunulan her öneriyi dikkate alacaklarını sözlerine ekledi. Peker, ziyaret sonunda TATSO ekibi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden AK Parti Adayı Peker’den Tatso Ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 04 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Adayı Peker’den Tatso Ziyareti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı