BARTIN HABERLERİ

AK Parti Adayı Ahmet Bensiz Seçim Çalışmalarını Sürdürdü

IHA
27.10.2015 - 09:57Son Güncelleme :

AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYI AHMET BENSİZ SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜ

IHA

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Ahmet Bensiz, 1 Kasım seçimlerine kısa bir süre kala ziyaret gezi ve toplantılarına hız verdi.
Ziyaretlerinde vatandaşlardan destek isteyen Bensiz, “AK Parti hükümeti döneminde ülke genelinde yapılan sağlık yatırımlarından Bartın’da hak ettiği payı fazlasıyla aldı. Bu yatırımlarımız bundan sonra da devam edecektir. Sizler sağlık sektöründe çalışan arkadaşlarımız olarak, en fazla bu yatırımları görenlersiniz. AK Parti sağlık-eğitim-ekonomi alanında bir çok atılıma imza attı. Şimdi ki hedefimiz AK Parti’yi 2023 hedeflerine doğru ilerletmektir. Bunu da hep birlikte başaracağız” dedi.
Bensiz ayrıca, Bartın Gençlik Merkezi, Akçalı köyü, Gömü köyünde düzenlenen Aşure etkinliklerine katıldı. Aşure etkinliklerinde konuşma yapan Bensiz, Aşurenin birlik ve beraberliğin sembolü olduğunu ifade etti. Bensiz, “Kerbela İslam tarihinde Müslümanların ibret alması gereken bir olaydır. Bu gün Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın değişik bölgelerinde çekilen bazı sıkıntılar nedeniyle bu olaydan ders alınmadığını üzülerek görüyoruz, temennimiz bunların bir an önce sona ermesi ve huzur ve barışın hakim olmasıdır. Aşure yemeğine baktığımız da farklı tatların bir araya gelerek ortaya güzel bir lezzetler çıkıyor. Bu da farklılıkların nasıl bir zenginlik oluşturabileceğinin bir göstergesi ve sembolüdür. Aşure geleneğinin farklılıklarımız olsa bile kardeşçe huzuru yakalayabileceğimizi bize göstermektedir. Aşure gününüzü kutluyorum” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden AK Parti Adayı Ahmet Bensiz Seçim Çalışmalarını Sürdürdü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 09 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti Adayı Ahmet Bensiz Seçim Çalışmalarını Sürdürdü haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ

Sayfa Başı