BOLU HABERLERİ

AK Parti 2.sıra Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü İddialı Konuştu

IHA
15.10.2015 - 16:05 Son Güncelleme :

FEHMİ KÜPÇÜ, 1 KASIM SEÇİMLERİ ÖNCESİ GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

IHA

AK Parti Bolu 2. sıra Milletvekili Adayı Fehmü Küpçü, seçim gezilerinde atmosferin çok iyi olduğunu belirterek, "Sahada görüştüğümüz vatandaşların inancı bize daha da güç veriyor. Hazır olun, 3-0 geliyor” dedi.
TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Bolu 2. sıra Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü, partilileri ile birlikte Bolulu vatandaşları ziyaret etmeye devam ediyor. Halkın kendisine gösterdiği ilgiden memnun olduğunu dile getiren Küpçü, insanların AK Parti’ye olan inancından memnun olduğunu söyledi. Vatandaşlarla sohbeti sırasında istikrarsızlığın ülkeye zarar getireceğini sıkça vurgulayan Fehmi Küpçü, “Ülkemizde istikrarsızlığa izin vermemeliyiz. Türkiye istikrarsızlıktan ve krizlerden çok çekti. Krizler her zaman Türkiye’nin önünü kesmiş, gelişme ve kalkınmamızı engellemiştir. 1 Kasım seçimlerinde milletimizin sağduyusuna inanıyorum. Halkımız Türkiye’nin önünü kesmek isteyen iç ve dış güçlere izin vermeyecektir. Yaptığımız ziyaretler ve çalışmalar sırasında hemşerilerimizden çok yakın ve destek görmekteyiz. Görüyoruz ki vatandaşımız kararını çoktan vermiş. Hazır olun, 3-0 geliyor” diye konuştu.
AK Parti’nin 13 yılda milletin gönlüne girecek birçok çalışmaya imza attığını söyleyen AK Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü açıklamalarını şöyle sürdürdü:
“13 yılda milli gelirimiz 230 milyar dolardan 800 milyar dolara çıkardık. 3000 dolardan aldığımız kişi başına milli geliri 10 bin doların üzerine çıkardık. 13 yıl önce IMF kapısında bekleyen Türkiye’den IMF’ye de borç verecek bir Türkiye olduk. Merkez Bankası rezervimizi 26 milyar dolardan aldık 102 milyar dolara çıkardık. Türkiye, 2003-2013 yılları arasında bütün küresel krizlere rağmen ortalama yüzde 5 civarında büyüdü. Bu rakamlarla Avrupa’nın en hızla büyüyen ülkeleri arasında yer aldık. İhracatımızı 36 milyar dolardan aldık, 158 milyar dolara çıkardık. Türkiye 2004’te 34 yıl sonra ilk defa tek haneli enflasyon rakamlarına geldi.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bolu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bolu ilinden AK Parti 2.sıra Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü İddialı Konuştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ekim 2015 tarihinde saat 16 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AK Parti 2.sıra Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü İddialı Konuştu haberi güncellenecektir.

  BOLU NAMAZ VAKİTLERİ
  15 Kasım 2017, Çarşamba
  • İmsak
   05:49
  • Guneş
   07:33
  • Öğle
   12:49
  • İkindi
   15:26
  • Akşam
   17:44
  • Yatsı
   19:16
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı