Gündem Haberleri

  Ajda’dan Nilüfer’e: Beni pişman ettin

  Hürriyet Haber
  01.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Süperstar Ajda Pekkan, son zamanlarda diline bir türlü hakim olamıyor. Süperstar, ağzını her açışta çam devirip duruyor. Ajda Pekkan, son olarak Nilüfer'le ilgili bir konuşmasında çam devirdi. Haftalık bir dergide çıkan yazıya göre ünlü şarkıcı, yıllar önce bir şarkı yarışmasında Nilüfer'e oy verdiği için pişman olduğunu belirtti.

  Bülbülün çektiği dilindenmiş derler. Ajda Pekkan da son zamanlarda dilinden çok çekiyor. Süperstar, geçtiğimiz günlerde Plak şirketiyle ilgili sözleri nedeniyle tepki toplamıştı. Haftalık Aktüel dergisinde çıkan bir yazıya göre Ajda Pekkan, yıllar önce Nilüfer'in birinci seçildiği yarışmada jüri üyeliği yaptı. Nilüfer, yarışmada Ajda Pekkan'ın ‘‘Sensiz Yıllarda‘‘ adlı şarkısını seslendirdi ve birinci oldu. Pekkan, yıllar sonra Nilüfer'e oy verdiği için ‘‘Ellerim kırılsaydı da oy vermeseydim keşke’’ dedi.

  Bu sözlere tepkisini sorduğumuz Nilüfer, şaşkınlığını gizleyemedi ve ‘‘Şaka yapmıştır herhalde’’ dedi. Nilüfer, şunları söyledi:

  ‘‘Biz çok iyi dosttuk. Bu açıklaması bana anlamsız geldi. Şaka yapmıştır. Çünkü biz Ajda hanım ile daha geçen hafta Günay'da aynı sahneyi paylaştık. Aramızda hiçbir şey geçmedi, hiçbir sorun yaşanmadı. Sanırım espri yapmıştır. Bunları söylediği kişiye neler anlattığını, sözlerinin akışını bilmeden bir şey söylemek yersiz olur. Onun için bunu Ajda hanıma sormak gerekir. Ben bu sözleri şaka olarak algılıyorum. Ama kötü bir şaka... ’’

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı