Hürriyet Hava Durumu - Hava Nasıl 0lacak İstanbul : 30ºC
21 Ağustos 2014 17:04

Medcezir 28.bölüm (Medcezir Son Bölüm Tek Parça izle)

Medcezir 28.bölüm (Medcezir Son Bö

Medcezir 28.bölüm kesintisiz izle. Star TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Medcezir son bölümü ile yine oldukça ses getirdi. Medcezir 28. Bölümde neler yaşandı? Medcezir 28. Bölümde yaşanan şok gelişmeler ne? Medcezir 28 bölüm izle Medcezir 28. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimizde bulunan linke tıklayarak izleyebilirler. Medcezir 28. Bölüm kesintisiz tek part hurriyet.com.tr'de (Medcezir İzle)

Medcezir 28.bölüm kesintisiz izle. Star TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Medcezir son bölümü ile ses getirdi. Medcezir 28. Bölümde neler yaşandı? Medcezir 28. Bölümde yaşanan şok gelişmeler ne? Medcezir 28 bölüm izle Medcezir 28. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimizde bulunan linke tıklayarak izleyebilirler. Medcezir 28. Bölüm kesintisiz tek part hurriyet.com.tr'de (Medcezir İzle)

Medcezir'i izlemek için linke tıklayın
 
MEDCEZİR 28. BÖLÜM FULL İZLE

MEDCEZİR 28.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Asım Şekip Kaya’nın varlığından henüz haberdar olduğu 18 yaşındaki kızı Ada’nın, tesadüfen katıldığı parti  herkes açısından huzursuzluk olur. Mira, Ada’nın rahatlığından ve Yaman'a karşı ilk andan itibaren gösterdiği yakınlıktan çok rahatsızdır. Bu durum Yaman'la aralarında gerginlik yaratır.

Ada’nın bilmediği büyük sır, o gecenin şahidi olan birinin yardımıyla ortalığa dökülür, ve ortalık iyice karışır. Öte yandan Mira’ya gelen esrarengiz mesajlar, sürmektedir. Yaman, şüphelerinin peşinden Tan’ın yattığı hastaneye gider. Kenan, Altınkoy’daki günlerinin sayılı olduğunu fark edince, yerini sağlama almak için tehlikeli bir oyun planlar. Aynı saatlerde, Ada’nın en zayıf anında yanında sadece Yaman vardır. Bu yakınlık, Mira ile Yaman arasında giderek güçlenecek bir yangının ilk kıvılcımı yakacaktır.

 

MEDCEZİR 27. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU

Yaman aylardan sonra ağabeyi Kenan’la tekrar bir arada olmanın tedirginliğini yaşarken Kenan’ın onu rahatlatmak için yaptığı hamle ters teper ve iki kardeşin arası tekrar açılır. Bu sefer suçluluk duyma sırası Yaman’dadır.Yaman hatasını telafi etmeye çalışırken yine yanında kendisine destek olan Mira’yı bulur. Mira yaşadığı korkuları ve Tan’la ilgili şüphelerini bir yana  bırakır, kendini tamamen Yaman’ın yanında olmaya adar. Haftalardır iki sevgilinin arasına giren hayat, bu sefer de Kenan’ın kimliğinde vücut bulmuştur. Asım bey kızı Ada’nın İstanbul’a geldiğini öğrenir.

Sude, Asım Şekip Kaya’nın bu durumunu ikisini birbirine yaklaştıracak bir koz olarak görür. Bu durum, Sedef ve Sude’nin arasının daha da gerilmesine neden olur. Faruk ise Sude’yle Asım Şekip Kaya’nın yakınlaşmasından huzursuz olur.Yaman, Kenan’ın yeni ve doğru bir hayat kurması için elinden geleni yapar fakat Kenan’ın da ileriye dönük planları vardır. Sedef ile Faruk, restoranlarının ön açılışını yapmak için aile arasında küçük bir parti düzenler. Orkun’la Ada arasındaki küçük oyun yolunu şaşırıp, Yaman’la Mira’nın arasında kendine bir yer bulacaktır.  Yaman aylardan sonra ağabeyi Kenan’la tekrar bir arada olmanın tedirginliğini yaşarken Kenan’ın onu rahatlatmak için yaptığı hamle ters teper ve iki kardeşin arası tekrar açılır.

Bu sefer suçluluk duyma sırası Yaman’dadır.Yaman hatasını telafi etmeye çalışırken yine yanında kendisine destek olan Mira’yı bulur. Mira yaşadığı korkuları ve Tan’la ilgili şüphelerini bir yana  bırakır, kendini tamamen Yaman’ın yanında olmaya adar. Haftalardır iki sevgilinin arasına giren hayat, bu sefer de Kenan’ın kimliğinde vücut bulmuştur. Asım bey kızı Ada’nın İstanbul’a geldiğini öğrenir. Sude, Asım Şekip Kaya’nın bu durumunu ikisini birbirine yaklaştıracak bir koz olarak görür. Bu durum, Sedef ve Sude’nin arasının daha da gerilmesine neden olur. Faruk ise Sude’yle Asım Şekip Kaya’nın yakınlaşmasından huzursuz olur.

Yaman, Kenan’ın yeni ve doğru bir hayat kurması için elinden geleni yapar fakat Kenan’ın da ileriye dönük planları vardır.Sedef ile Faruk, restoranlarının ön açılışını yapmak için aile arasında küçük bir parti düzenler. Orkun’la Ada arasındaki küçük oyun yolunu şaşırıp, Yaman’la Mira’nın arasında kendine bir yer bulacaktır.

Medcezir 28.bölüm kesintisiz izle. Star TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Medcezir son bölümü ile yine oldukça ses getirdi. Medcezir 28. Bölümde neler yaşandı? Medcezir 28. Bölümde yaşanan şok gelişmeler ne? Medcezir 28 bölüm izle Medcezir 28. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimizde bulunan linke tıklayarak izleyebilirler. Medcezir 28. Bölüm kesintisiz tek part hurriyet.com.tr'de (Medcezir İzle)


 

    Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız

    Diğer Haberler

    Merhaba
    Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.