Hürriyet Hava Durumu - Hava Nasıl 0lacak İstanbul : 29ºC
02 Eylül 2014 19:46

Muhteşem Yüzyıl 129. bölüm izle (Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle)

Muhteşem Yüzyıl 129. bölüm izle (Muhteşem Yüzyıl s

Muhteşem Yüzyıl dün akşam yine bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl'ın 129.bölümünü kaçırdıysanız ve tek parça halinde izlemek istiyorsanız haberimizde bulunan linke tıklayınız. Muhteşem Yüzyıl 129.Bölüm'de neler oldu? Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, harem karıştı. Muhteşem Yüzyıl 129.Bölüm izle (Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle)

Muhteşem Yüzyıl dün akşam yine bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl'ın 129. bölümünü kaçırdıysanız ve tek parça halinde izlemek istiyorsanız haberimizde bulunan linke tıklayınız. Muhteşem Yüzyıl 129.Bölüm'de neler oldu? Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, harem karıştı. Muhteşem Yüzyıl 129. bölüm izle (Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle)

MUHTEŞEM YÜZYIL 129. BÖLÜM İZLE TIKLA

Muhteşem Yüzyıl dün akşam yine bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Muhteşem Yüzyıl'ın 129.bölümünü kaçırdıysanız ve  tek parça halinde izlemek istiyorsanız haberimizde bulunan linke tıklayınız. Muhteşem Yüzyıl 129.Bölüm'de neler oldu? Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, harem karıştı. Muhteşem Yüzyıl 129.Bölüm izle (Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle)

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm, Star TV'nin rekortmen dizisi Muhteşem Yüzyıl 129.bölümü ile ekrana geldi. Muhteşem Yüzyıl son bölümü izleyicisine yine heyecan dolu anlar yaşattı. Muhteşem Yüzyıl 129.bölümde neler oldu ? Haremdeki karışıklığın sebebi ne ? Bu karışıklık nasıl çözülecek ? Hepsini cevabı Muhteşem Yüzyıl son bölümde. Muhteşem Yüzyıl 129.bölüm izle,Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle

MUHTEŞEM YÜZYIL’DA BU HAFTA, HAREM KARIŞTI  
Huricihan ölümcül bir yara alıyor. Herkes Huricihan’ın gözlerini açmasını beklerken, Nurbanu ifşa olmaktan korkuyor. Bayezıt ise Huricihan’ı yaralayan kişinin peşine düşüyor. Bayezıt’ın aradığı kişinin Nurbanu olduğunu anlayan Selim şok oluyor! Nurbanu’dan şüphelenen Hürrem ise, Bayezıt’ın aradığı kanıtı ele geçiriyor! Bunun üzerine Nurbanu, Hürrem’i büyük bir sırrı açığa çıkarmakla tehdit ediyor. Böylece Hürrem, Nurbanu’nun ölüm fermanını yazıyor. Selim ve Bayezıt sancaklarına dönseler de sular bir türlü durulmak bilmiyor. Bayezıt’ın sarayına gelen gizemli bir kadın, kardeşler arasındaki savaşı büyütüyor. Süleyman ise Hürrem’e öyle bir şey soruyor ki nefesler tutuluyor!                 
 
Haremde sünnet eğlencesi devam ederken, Huricihan’ın kanlar içinde gelişiyle ortalık karışır. Herkes Huricihan’ın gözlerini açmasını umarken, Nurbanu korku içinde beklemektedir. Nurbanu’nun hali Hürrem’in şüphelenmesine neden olur.
 
Kavganın olduğu yerde bir küpe bulunur. Öfke içindeki Bayezıt, küpenin sahibinin peşine düşer. Selim kardeşinin acısına üzülürken, Huricihan’a saldıranın Nurbanu olduğunu öğrenir. Selim bir kararın eşiğindedir. Karısını kendi eliyle ölüme mi gönderecektir?
Hürrem ise aradıkları kişinin Nurbanu olduğunu keşfeder. Nurbanu, canını kurtarabilmek için Hürrem’i geçmişteki sırları ifşa etmekle tehdit eder. Nurbanu’nun ne kadar tehlikeli olabileceğini gören Hürrem, onun ölüm emrini verir.
 
Şehzadeler sancaklarına geri döner. Nurbanu ölümcül bir saldırıya uğrarken, Bayezıt’ın sarayına da gizemli bir cariye gelir. Süleyman ise yıllardır konuşmadığı Hürrem’i odasına çağırır. Ve nicedir içini kemiren soruyu sorar!

 

MUHTEŞEM YÜZYIL 128. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, şehzadeler savaşında ilk kurban Kara Ahmet Paşa oldu! Hürrem, Süleyman’ı Selim ve Bayezıd arasındaki savaşı körüklemekle suçlamaya başladı! Muhteşem Yüzyıl son bölümde Bayezıt kendisine tuzak kuranların peşine düşünce, Selim ifşa olmaktan korktu! Süleyman, isyana destek verdiği iddia edilen Mahidevran’ın tüm servetine el koydu.

Bayezıt’a tuzak kuranın Selim olduğunu öğrenen Hürrem oğlundan hesap sordu! Rüstem, Selim’i ifşa etmemek için Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde Hürrem’e Beyazıt'ı desteklemeyi şart koştu. Fatma ise Nurbanu ve Huricihan’ı birbirine düşürüp haremi birbirine kattı! Süleyman, isyanın arkasındaki Kara Ahmed’in idamına hükmetti! Gazanfer’in Nurbanu’ya olan aşkına Huricihan şahit olunca Nurbanu olayı kapatmak isterken kan dökmek zorunda kaldı! Şehzadeleri arasında tercih yapmamaya yemin eden Hürrem taht adayını seçti.   
                                            
Süleyman’ın taht varisi olarak Selim’i seçmesi Hürrem’i deliye döndürdü. Süleyman’ı iki oğlunun arasındaki savaşı başlatmakla suçladı. Muhteşem Yüzyıl son bölümde Süleyman ve Hürrem arasındaki uçurum gitgide derinleşti.

Bayezıt, Rüstem ve Atmaca, Bayezıt’a tuzak kuranların peşine düştü. Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde Selim, Bayezıt’ın adım adım kendisine yaklaştığının farkındaydı. İsyana destek verenin Selim olduğunu öğrenen Hürrem deliye döndü ve anne oğul arasında kıyamet koptu.
Rüstem, Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde isyana destek verenin Kara Ahmed olduğunu ortaya çıkardı. Süleyman, Kara Ahmed’in idamına hükmetti.

Kötü günleri geride bırakmak için şehzade Murad’ın sünnet düğününün yapılmasına karar verildi. Muhteşem Yüzyıl son bölümde Gazanfer, Nurbanu’ya ilanı aşk etti.Bu ana Nurbanu’nun bir düşmanı tanık olunca ipler koptu. Muhteşem Yüzyıl 128. bölümde sarayda kan döküldü. Hürrem ise ettiği yemini bozdu ve gönlünde yatan taht varisini açıkladı....

Muhteşem Yüzyıl Canlı İzle,  Start TV'nin rekortmen dizisi Muhteşem Yüzyıl  muhteşem bir bölümle ekrenlara geliyor. Muhteşem Yüzyıl 128.bölümü canlı olarak Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz.  Muhteşem Yüzyıl 128.bölümde heyecan doruğa çıkıyor. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümünde şehzadeler arasında savaş çıkıyor, savaşın sonu ne olacak ? Muhteşem Yüzyıl'da hangi karakterler diziden ayrılıyor ? Muhteşem Yüzyıl ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de (Muhteşem Yüzyıl Canlı İzle)

Muhteşem Yüzyıl, Star TV'nin en çok takip edilen dizisi Muhteşem Yüzyıl 128.bölümüyle ekrana geliyor. Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde taht kavgaları ve ölümler var. Muhteşem Yüzyıl'a hangi isimler veda ediyor. Muhteşem Yüzyıl 128.bölümde Hürrem'in tahta aday gösterdiği şehzade kim ? Hepsi ve daha fazlası canlı olarak Milliyet.com.tr'de

Hürrem, Süleyman’ı Selim ve Bayezıd arasındaki savaşı körüklemekle suçluyor! Bayezıt kendisine tuzak kuranların peşine düşerken, Selim ifşa olmaktan korkuyor! Süleyman, isyana destek veren Mahidevran’ın tüm servetine el koyuyor. Bayezıt’a tuzak kuranın Selim olduğunu öğrenen Hürrem oğlundan hesap soruyor!Rüstem, Selim’i ifşa etmemek için Hürrem’e şart koşuyor. Fatma ise Nurbanu ve Huricihan’ı birbirine düşürüp haremi birbirine katıyor! Süleyman, isyanın arkasındaki Kara Ahmed’in idamına hükmediyor! Gazanfer’in Nurbanu’ya olan aşkına öyle biri şahit oluyor ki Nurbanu olayı kapatmak isterken kan dökülüyor! Şehzadeleri arasında tercih yapmamaya yemin eden Hürrem taht adayını seçiyor!

 

 

    Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız

    Diğer Haberler

    Merhaba
    Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.