Hürriyet Hava Durumu - Hava Nasıl 0lacak İstanbul : 29ºC
02 Eylül 2014 02:31

acunn.com SMS SONUÇLARI (Survivor kim elendi)

acunn.com SMS SONUÇLARI (Survivor kim elendi)

acunn.com SURVIVOR SMS SONUÇLARI ÖĞREN Survivor'da eleme heyecanının ötesine SMS oylaması sonuçları geçti. Bu haftaki SMS oylaması sonuçları Kıbrısta'ki finale kadar devam edecek. Bu sebeple sonuçlar paylaşılmayacak. 5 kişi olan Ünlüler takımından 1 kişi gidecek. SMS oylaması sonuçları belli oldu. Konsey'den çıkan elenme adayı Tolga Karel oldu. Dokunulmazlık oyununu Merve kazandı. Merve Serenay'ın adını verince az oy alan Serenay elendi.

SIRALAMA DEĞİŞMEYECEĞİ İÇİN ARTIK SMS SONUÇLARI İZLEYİCİLERE AÇIKLANMAYACAK

Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Merve, Serenay'ın adını verince elenen daha az oy alan Serenay oldu.

BU HAFTA ELENEN SERENAY AKTAŞ KİMDİR?

 

SURVIVOR'DA YENİ SMS OYLAMASI KURALLARI

Finale kadar hızlı çekim yapılacağı için artık haftalık SMS oylaması yapılmayacak. Bu hafta gelecek olan SMS oylaması sonuçları finale kafar devam edecek. Oylama pazartesi akşam saat 10.00'a kadar devam edecek. Adayların aldığı oylar Kıbrıs'taki finale kadar geçerli olacak. Bu sebeple bu hafta hem Ünlüler takımı hem de Gönüllüler takımı SMS oylamasına çıkıyor.

SURVIVOR'DA DEĞİŞEN DİĞER KURALLAR

Survivor'da artık SMS oylaması sonuçlarında birinci değişmeyeceği için bundan sonra elenecek ikinci adayı kişisel dokunulmazlığı kazanan belirleyecek.

Bu sayede takımlarda birinci olan yarışmacı, diğer yarışmacılara söylenmemiş olacak.

Ayrıca takımlardan biri iki kişiye düştüğü zaman artık takım oyunları değil bireysel oyunlar başlayacak. Yani Survivor bireysel mücadelelere dönecek.

GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN SMS OYLAMASI SONUÇLARI

1- TURABİ

 

2- SAHRA

 

3- YİĞİT

 

4- AKIN

 

5- MÜGE

 

Müge sonuncu olduğu için elendi.

 

MÜGE UZEL KİMDİR?

 

 

İŞTE GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN SMS SONUÇLARI (DUYGU ELENMİŞTİ)

 

1- TURABİ

 

2- YİĞİT

 

3- SAHRA

 

4- AKIN

 

5- DUYGU

 

6- MÜGE

ACUN MERAK EDİLENLERİ AÇIKLADI

Acun Ilıcalı, dünyanın en zorlu yarışması Survivor’a dair tüm merak ettiklerinizi Acunn.com’a anlattı.

İşte siz Survivor severlerin yolladıkları sorular ve Acun Ilıcalı’nın cevapları;

Survivor’da oyunlardaki kuralları kim koyuyor ve kritik noktalardaki kararları kim veriyor?

Oyunlardaki kararları Arjantinli oyun hakemi veriyor, tabii ki kendisinin de hata yaptığı noktalar oluyor arada fakat oyun esnasında gördüğü hataya bayrak kaldırınca benim oyuna müdahalem oluyor, oyun esnasında videodan izleme şansımız olmadığı için tekrardan bugüne kadar ufak tefek hatalar yaptığımız olmuştur bunları da daha sonra yarışmacılarla paylaşıyoruz zaten. Ayrıca şunu da belirteyim; Oyunlardaki bütün kurallar önceden yarışmacılara anlatılıyor zaten, o anlar ekranlara yansımıyor olsa da yarışmacılar aslında oyuna başlamadan bütün kuralları biliyorlar.

Ünlüler bugüne kadar daha çok dokunulmazlık oyunu kazanmalarına rağmen birleşmede karşı takıma 2 kişi gönderdiler ve sayılar eşitlendi. Bugüne kadarki dokunulmazlık oyunlarını boşuna mı kazanmış oldular?

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Survivor’da önceki yıllarda da birleşme partisinden sonra Survivor bireysele dönüyordu, aynı mantık o zaman da vardı aslında. Yani bu yeni getirdiğimiz uygulama ünlülere dezavantaj sağlayan bir uygulama değil.

Bazen tanıtımlarda görünen fakat yayın esnasında yayınlanmayan görüntüler oluyor, bunun nedeni nedir?

Haftada 3 güne çok yoğun bir şekilde montaj yetiştirmeye çalışıyoruz, seyircilerimiz bu konuda çok haklılar  fakat bazen yayını ve tanıtımları yapan arkadaşlarımız farklı kişiler oldukları için arada kaçan görüntüler olabiliyor haliyle.

Turabi, kışkırtıcı davranışlarının karşısında neden uyarı almıyor?

Survivor’da başta açlık olmak üzere diğer zor şartlarla mücadele ederken insanların bazen sinirli ve gergin davranışlar sergilemesi çok normal, tabii ki seyircilerimizi rahatsız eden hareketler de oluyordur fakat bu konuda söyleyebileceğim tek şey; biz olayın doğallığını korumaya çalışıyoruz koyduğumuz sınırlar dahilinde ve bu tür davranışlara da tepkiyi verebilcek kişiler kesinlikle attıkları SMS’ler ile izleyicilerimiz olur. Mesela Turabi’nin Yiğit’e karşı ‘it’ kelimesini kullandığı konseyde, Turabi orada aslında ‘itlerden olma’ şeklinde bir cümle kuruyor ve orada direkt bir hakaret yok aslında dışarıdan anlaşıldığı gibi.

Oyunlarda oyuncu eşleşmeleri neye göre yapılıyor?

Oyuncu eşleşmelerinde bu sezon yeni ve çok daha adil bir sisteme geçtik. Eski sistemde fazla olan takım en güçsüz 2 yarışmacısını dışarıda bırakıyordu bence bu da takıma gereksiz bir avantaj sağlıyordu fakat artık 2 takımda birbirinden seçiyor ve hem sayıca fazla olan takım iyi oyuncularını oynatabiliyor hem de sayıca az olan takım rakip takımdan istediklerini seçebiliyor. Ayrıca bu sistemle birlikte çok uzun süre yarışmayan yarışmacılar oluyordu bunu da engellemiş olduk.

Berna’nın diskalifiye olması kişisel bir olay olmasına rağmen o hafta neden eleme yapılmadı?

Bu soru biraz anlamsız geliyor bana. Belirli bir sayıda elemeyle belirli bir final günü var Survivor’ın ve aynı haftada iki yarışmacı elendiği anda sayıca bu zamanlamaya göre az kişi kalmış olacak adada. O yüzden daha önceden finalinin tarihi belirli olan bir yarışmada önceden fazla sayıda yarışmacı elemenin bir anlamı olamaz.

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de  ada konseyi heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden  Gönüllüler takımı arasında yapılaen oylama sonucunda; Mert ve Müge'nin 2, Yiğit'in ise 1 kez adı yazıldı. Bu sonuçla birlikte; SMS oylamasında birinci olan yarışmacının söyleyeceği isimle Mert ve Müge arasında en az oyu alan yarışmacı Survivor'a veda edecek. En çok destek oyu alan isim Turabi oldu.

Dokunulmazlık sembolü yarın oynanacak.

Kıran kırana geçen ödül ve dokunulmazlık oyunlarının yanı sıra, bir de vedaya sahne olacak. Adada mücadele eden yarışmacılarından birinin daha ateşi sönecek  ve birleşme partisi öncesi yarışma dışı kalacak. İzleyici oylarıyla belli olacak bu isim kim oldu? Yarışmacılar kadar izleyicilerin de büyük bir merakla beklediği bu an bütün heyecanıyla hurriyet.com.tr’de

SURVIVOR SMS SONUÇLARINI ÖĞREN

Gönüllüler takımı bir kişi daha eksiliyor!

5 kişi kalan Gönüllüler takımından geçen hafta Ertunga elenmişti.

Yedinci sezonuna çok daha güçlü başlayan Survivor, eleme günüyle ekranda. Yeni sezon,  Gönüllüler takımında bir yarışmacı daha adaya veda edecek. Daha ilk gününden itibaren büyük çekişmeye sahne olan adada  heyecanlı bekleyiş sürüyor...

MÜGE UZEL KİMDİR?

BU HAFTA ELENEN İSİM SAMANTA MENDES KİMDİR?

Heyecan, adrenalin, gerilim, öfke, açlık, arkadaşlık, yardımlaşma, güç, denge, yüzme, koşu ve güç mücadelesi... Tüm bunları aynı programda bulabilirsiniz. Dominik Cumhuriyeti’nde devam eden televizyon tarihinin en zorlu yarışması Survivor,  yine çok konuşulacak bir bölümle daha ekrana geldi.

SURVIVOR SMS SONUÇLARINI ÖĞREN

GEÇEN HAFTA EDA ÖZERKAN ELENMİŞTİ

Survivor'a geçen hafta Ünlüler takımından Eda Özerkan veda etmişti.

Survivor 2014'ün 18 Mart 2014 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Ünlüler takımından bir isim adaya veda etti. Pazar akşamki konseyde takım arkadaşlarının sms oylamasına gönderdiği isim olan Eda Özerkan ile halk oylamasında en fazla oyu alan Tolga Karel'in seçtiği yarışmacı Akın Saatçi oylamaya kaldı. Sms oylaması sonucuna göre adaya veda eden isim Eda Özerkan oldu.

EDA ÖZERKAN KİMDİR?

Özerkan 1984, Adana doğumlu Türk dizi oyuncusudur. Eda Özerkan Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Lise döneminde resim ve dans eğitimi aldı. 2002 yılında Beyaz Show’da Ejder’in İnci Taneleri’nden biri oldu. 2007 yılında Ekol Drama’dan oyunculuk eğitimi aldı.

SURVIVOR SMS SONUÇLARINI ÖĞREN

MÜGE UZEL KİMDİR?

Müge Uzel Survivor'da dikkatleri üzerine çekti. Ekranlara nefes kesen bir bölümle dönen Survivor'ın gönüllüler ekibinde yer alan Müge Uzel kimdir? Güzelliğiyle dikkat çeken Uzel'in adada neler yapabileceği merakla bekleniyor. Peki kimdir Müge Uzel. Survivor'da yarışacak olan Müge Uzel hakkındaki detaylı bilgiyi sizler için derledik. Müge Uzel kimdir? (Müge Uzel Survivor'da)

HOSTESLİK YAPTI

Survivor adasına gitmeden basında ünlüler takımındakilerden daha çok yer alan Müge Uzel, Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu.  Survivor 2013’ün en çok konuşulan isimlerinden olan Fatmagül Faki gibi o da bir dönem hosteslik yaptı. 1 yıl kadar Pegasus’ta çalıştıktan sonra oyunculuk ve spikerlik eğitimleri aldı.

 

Müge Uzel’in yolu Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerle üniversitede kesişti.  Twitter’a, Müge Uzel’in Kültür Üniversitesi’nden sınıf arkadaşı olduğunu yazan Ceyda Ersoy, “Burnunu yaptırmışsın, güzel olmuş” diye ilave etmeyi de ihmal etmedi. Mert Öğün de Beyaz TV’deki “Söylemezsem Olmaz” programında, “Müge Uzel, Galatasaraylı Emre Çolak’ın eski sevgilisidir” iddiasında bulundu. Fakat Survivor gönüllüsü Müge Uzel bu iddiayı yalanladı. Müge Uzel'in son olarak da Survivor adasına gitmeden önce oynadığı reklam filmi yayınlanmaya başlandı.

MÜGE UZEL'İN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

acunn.com SURVIVOR SMS SONUÇLARINI ÖĞREN Survivor'da eleme heyecanı yaşanıyor. 5 kişi olan Ünlüler takımından 1 kişi gidecek. SMS oylaması sonuçları belli oldu. Konsey'den çıkan elenme adayı Tolga Karel oldu. acunn.com SMS oylaması sonuçları hurriyet.com.tr'de. acunn sitesinden yayınlanan oylama sonuçları hurriyet.com.tr'de olacak. Survivor SMS oylaması kuralları değişti. Survivor acunn 'SMS oylaması sonuçları' haberimizde. (ACUNN.COM SMS OYLAMASI)

    Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız

    Diğer Haberler

    Merhaba
    Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.