Hürriyet Hava Durumu - Hava Nasıl 0lacak İstanbul : 28ºC
03 Eylül 2014 10:01

Fatih Harbiye 2 fragman birden izle Fatih Harbiye 26. bölüm 1. ve 2. fragmanını izle Fatih Harbiye son bölüm izle (Fatih Harbiye 2. fragman)

Fatih Harbiye 2 fragman birden izle Fatih Harbiye

Fatih Harbiye 26. bölüm fragman full hd izle. Fatih Harbiye fragman izle. Fatih Harbiye 26. Bölüm fragman izle, Fatih Harbiye son bölüm fragman izle, 8 Mart 2014 fenomen dizi Fatih Harbiye yeni bölüm fragman ile tıkla dizi izle

Fatih Harbiye 26. bölüm fragman full hd izle. Fatih Harbiye fragman izle. Fatih Harbiye 26. Bölüm fragman izle, Fatih Harbiye son bölüm fragman izle, 8 Mart 2014 fenomen dizi "Fatih Harbiye" yeni bölüm fragman ile tıkla dizi izle

FATİH HARBİYE 26. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

Geçen bölüm, Duygu Neriman’a ailesinin anı defterini getirdi. Neriman, geçmişin resimlerini görünce çok duygulandı. Babası, Faiz Bey pek de memnun olmadı. Duygu zahmet etmiş, getirmiş dedi. Duygu yüz üstü çeker gitti.

Macit, kötü bir kabus gördü, Neriman kendisini görmezlikten geldi, Şinasi ile sarıldı ve el ele tutuşarak gitti. Bu kötü rüyadan kan ter içinde uyandı.

İnci Hanım, kocası Kerim Beyin şirketi kaybetmek üzere olduğu haberini, ne bana nede oğluma söyleme. Kerim Bey, bir an önce Pelin ile Macit’in evlenmesini sağlamak zorundasın, başka hiçbir şansımız yok, bu evlilik mutlaka olacak.

Macit, kahvaltı sofrasına gelir. Hiçbir şey yemez, benim çıkmam lazım. Tam o sıra Pelin gelir, kendisinin şirketin tanıtım kreasyon çekimlerini getirir, gösterir. İnci hanım ve Kerim Bey çok beğenir, Macit sadece başarılı, bu senenin kreasyonunu sen taşıyabilirsin, tebrik ederim, müsaadenizle der ve çıkar gider.

 

Gülter Hanım valizini toplarken Faiz Bey müdahale eder, gitmesini istemez, biz bir aileyiz, böyle zamanlarda toparlanmamız lazım.

Selim Beyin karısı Feyza Hanım şirketin muhasebecisinden durum hakkında bilgiler bir dosya ile alır. Kötü durumu kocası Selim Beyin suratına vurur. Ortağın Kerim şirketin içini boşaltmış, senin bir şeyden haberin yok.

Macit, arkadaşı Özgür’den bir konuda yardım ister. Özgür, Eda diye biriyle görüşür, istedikleri sürprizleri hazırlatır.

Fatih Harbiye son bölüm izle, Fatih Harbiye son bölüm izle, Fatih Harbiye 8 Mart 2014 izle, Fatih Harbiye 26. bölüm 720p izle, Fatih Harbiye yeni bölüm izle, Fatih Harbiye 26. bölüm full izle, Fatih Harbiye 26. bölüm hd izle, Fatih Harbiye 26. bölüm izle.
Fatih Harbiye canlı izle, Fatih Harbiye son bölüm izle, Fatih Harbiye 8 Mart 2014 izle, Fatih Harbiye 26. bölüm 720p izle, Fatih Harbiye 26. bölüm canlı izle, Fatih Harbiye 26. bölüm full izle, Fatih Harbiye 26. bölüm hd izle, Fatih Harbiye 26. bölüm izle. Fatih Harbiye dizisi yeni fragman izle seyret

Her türlü hakkı saklıdır.

Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız

Diğer Haberler

Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.