Hürriyet Hava Durumu - Hava Nasıl 0lacak İstanbul : 29ºC
31 Ağustos 2014 05:16

Kurt Seyit Ve Şura 2. bölüm fragmanı izle - Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm izle - Kurt Seyit ve Şura son bölüm izle burada

Kurt Seyit Ve Şura 2. bölüm fragmanı izle - Kurt S

Kurt Seyit ve Şura 1. bölümü ile damga vurdu. İşte Kurt Seyit ve Şura izle. Kurt Seyit ve Şura hd izle. Kurt Seyit ve Şura oyuncuları. Kurt Seyit ve Şura yeni bölüm izle. Kurt Seyit ve Şura son bölüm izle. Kurt Seyit ve Şura yeni fragman izle. Kurt Seyit ve Şura 2. bölüm fragman izle. Kurt Seyit ve Şura son fragman izle. Kurt Seyit ve Şura ile ilgili bütün haberler hurriyet.com.tr’de

Kurt Seyit ve Şura 1. bölümü ile damga vurdu. İşte Kurt Seyit ve Şura izle. Kurt Seyit ve Şura hd izle. Kurt Seyit ve Şura oyuncuları. Kurt Seyit ve Şura yeni bölüm izle. Kurt Seyit ve Şura son bölüm izle. Kurt Seyit ve Şura yeni fragman izle. Kurt Seyit ve Şura 2. bölüm fragman izle. Kurt Seyit ve Şura son fragman izle. Kurt Seyit ve Şura ile ilgili bütün haberler hurriyet.com.tr’de

Kurt Seyit ve Şura’da 2. Bölüm neler olacak

 

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve dizinin ilk bölümünde saflığın ve güzelliğin timsali olan Şura ile gözü pek yiğit bir üsteğmen olan Kurt Seyit izleyiciyi ekrana kilitledi.

Dizide çarın himayesi altında etkili bir asker aynı zamanda çapkınlığıyla nam salmış Kurt Seyit ile genç kızlığa yeni adım atan ve ilk balosuna katılan Şura’nın birbirlerine ilk görüşte aşık olmaları, onları Rusya’dan İstanbul’a uzanan bir aşkın kahramanları yapar.

Türkiye'nin  merakla beklediği Kurt Seyit ve Şura ilk bölümü ile büyük beğeni topladı.  Kurt Seyit ve Şura birinci bölümü kaçırdıysanız veya tekrardan izlemek istiyorsanız haberimizde bulunan linki tıklayınız.  Kurt Seyit ve Şura'nın 1.bölümü yayınlandıktan  sonra 2.bölüm fragmanı da yayınlandı. Kurt Seyit ve Şura hakkındaki her şey hurriyet.com.tr'de Kurt Seyit, geleneklerine  sıkı sıkıya bağlı Kırımlı Türk bir ailenin en büyük oğludur. Babasına derin b ir hayranlık  ve saygı besleyerek büyüyen Kurt Seyit, tıpkı babası gibi Çar’ın en değerli subaylarından biri olmuştur. Zamanı geldiğinde de  kendisine nasihat edildiği gibi Türk bir  ailenin kızıyla  evlenecektir. Asil bir R us ailenin en  küçük kızı olan güzeller güz eli Şura’nın mutlu hayatı ise babasının ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla sarsılır. Ablası Valentina ile birlikte babasının tedavisi için Petrograd’a (St.Petersburg) geldiklerinde, Kurt Seyit’in eski silah arkadaşı Petro ve ailesi kapılarını on ara açar. Savaş alanında yaptığı bir hatadan ötürü üniformasıyla  şerefi arasında bir tercih  yaparak yeni bir hayata adım atan Petro, Kurt Seyit ile Şura arasında köprü olur. Ancak Petro’nun gizliden gizliye Kurt Seyit’e beslediği düşmanlık, iki sevgili arasında aşılmaz bir engel haline gelecektir. Katıldıkları bir davette Kurt Seyit ile Şura’nın gözleri ilk kez birbirine değdiğinde, kaderleri  de baştan yazılır. Yaşayacakları büyük aşk, zaman içerisinde onların vatanı, ailesi, hayattaki tek yaşama sebebi olacaktır.

TIKLA KURT SEYİT VE ŞURA 1. BÖLÜM FULL İZLE

Kurt Seyit, geleneklerine sıkı sıkıya bağlı Kırımlı Türk bir ailenin en büyük oğludur. Babasına derin bir hayranlık ve saygı besleyerek  büyüyen Kurt Seyit, tıpkı babası gibi Çar’ın en değerli subaylarından biri olmuştur. Zamanı geldiğinde de  kendisine nasihat edildiği gibi Türk bir ailenin kızıyla evlenecektir. Asil bir Rus ailenin en küçük kızı olan güzeller güzeli Şura’nın mutlu hayatı ise babasını n ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla sarsılır. Ablası Valentina ile birlikte babasının tedavisi için Petrograd’a (St. Petersburg) geldiklerinde, Kurt Seyit’in eski silah arkadaşı Petro ve ailesi kapılarını onlara açar.

Savaş alanında yaptığı bir hatadan ötürü üniformasıyla şerefi arasında bir tercih yaparak yeni bir hayata adım atan Petro, Kurt Seyit ile Şura arasında köprü olur. Ancak Petro’nun gizliden gizliye Kurt Seyit’e beslediği düşmanlık, iki sevgili arasında aşılmaz bir engel haline gelecektir.

Katıldıkları bir davette Kurt Seyit ile Şura’nın gözleri ilk kez birbirine değdiğinde, kaderleri  de baştan yazılır. Yaşayacakları büyük aşk, z aman içerisinde onların vatanı, ailesi, hayattaki tek yaşama sebebi olacaktır.
 
Yayın Günü: 11 Mart Salı
Yayın Saati: 20.00

ÜNLÜLERİ DE EKRANA KİLİTLEDİ

Aylardır TV’de tanıtımları dönem Kurt Seyit ve Şura bu akşam ilk bölümüyle herkesi ekran başına kilitledi. Ünlü isimler Twitter’da sürekli dizi hakkında yorum yaptı.
Katıldıkları bir davette Kurt Seyit ile Şura’nın gözleri ilk kez birbirine değdiğinde başlayan büyük aşk, izleyicileri ilk bölümüyle etkisi altına aldı.
İşte o tweetler:

Gülben Ergen: Salı akşamları 20.00 ile 22.00 arası toplantı, görüşme, çekim başta olmak üzere, telefon, sms, whatsapp dahil görüşme kabul etmiyorum #kurtseyit Yüzün özlediğim her şeyden daha güzel. #kurtseyit
Nazlı Çelik: Kurt Seyit ve Şura’yı seyretmeye hazır mısınız? Hadi ekran başına. Star haber’den hemen sonra.
Atilla Taş: Kıvanç Tatlıtuğ’u Kurt seyid’in ilk bölümünde peştemal’le hamam’a soktular ya, işte reyting garantisi diye buna derim ben.
Serpil Çakmaklı: Kurt ve şura izlenmeye değer bir yapım.
Esin Övet: Üç aydır bir dans sahnesidir bitmedi #KurtSeyitveŞura
Onur Akay: Bülent Ersoy’un bir batıl inancı vardır ve salı günleri hiçbir iş yapmaz. Bende uygulamaya başlıyorum çünkü: #KurtSeyitveŞura
Nil Burak: Kurt Seyit Sura mükemmel. Mekanlar, kostüm, makyaj, aksesuarlar, renkler ve oyun gücü tek kelimeyle harikulade. Kutlarım.
Kenan Erçetingöz: Kıvanç Tatlıtuğ, gerçekten Hollywood starları gibi olmuş. Brad Pitt’le yarışır. Bravo.
Helin Avşar: Bayıldım bu diziye çekimler harika. Takip edeceğim bir dizi buldum.
İpek Tuzcuoğlu: #KurtSeyitveSura müthiş güzel bir iş olmuş. Başta harika yönetmen Hilal Saral olmak üzere tüm ekibin yüreğine sağlık. Tebrikler.
Funda Erkoç: Yapımcı kazanıyor oyuncu kazanıyor yazan kazanıyor bizim kaybımız sadece zaman! #KurtSeyitveSura
Seyhan Erdağ: #KurtSeyitveSura Madem gerçek bir aşkı izliyorum; gerçek Kurt Seyit ve Shura, nurlar içinde yatsınlar

Nermin Bezmen'in 'Kurt Seyt ve Shura' adlı kitabından uyarlanan dizide 1900’lü yılların Rusya’sında 1920’lerin İstanbul’una kadar  uzanan dönemde  yaşanan tutkulu bir aşk hikayesi anlatılıyor.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı Kurt Seyit  ve Şura’nın yayın tarihi belli oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un, Kırım Türk’ü Kurt Seyit’i, Farah Zeynep Abdullah’ın ise Şura rolünü canlandırdığı dizinin ikinci bölümü 11 Mart Salı günü 20.00’de Star TV’de izleyicileriyle  buluşacak. Yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı dizinin yönetmenliğini Aşk-ı Memnu’dan hatırlayacağımız Hilal Saral yapıyor. Dizinin senaryosunu ise Ece Yörenç kaleme alıyor.

11 Mart Salı günü saat 20 .00’de yayınlanacak 2. bölüm, Nermin Bezmen’in ‘Kurt Seyt ve Shura’ adlı kitabından uyarlanıyor. Dizide 1900’lü yılların Rusya’sında 1920’lerin İstanbul’una kadar uzanan dönemde yaşanan tutkulu bir aşk hikayesi konu alıyor.

 

Kıvanç Tatlıtuğ’un büyük ilgi gören yeni dizisi: ‘Kurt Seyit ve Şura’

‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisinin başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Ferah Zeynep Abdullah paylaşıyor.

İzleyiciye tutku dolu bir aşk hikâyesi ve macera sunacak olan ‘Kurt Seyit ve Şura’nın çekimlerinde zor kış şartları bile setin temposunu düşürmedi . Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ’un attan düşüp dört kaburgasını kırmış olmasına rağmen Kartepe’de çekimlere devam edildi. Kurt Seyit ve Şura’nın 2. Bölüm fragmanını hürriyet.com.tr’den izleyebilirsiniz.
 
Dizide iki sevgili olan Kurt  Seyit ve Şura’nın Rusya’daki rahat hayatlarından savrularak İstanbul’a gelmeleri ve başlarından geçen zorluklar anlatılıyor. Farah Zeynep Abdullah, canlandıracağı Şura rolüyle, zengin ve soylu bir Rus ailesinin güzel kızını oynuyor. Güzeller güzeli Şura’nın hayatı Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Kurt Seyit’le tanıştık tan sonra değişiyor.  Kırımlı bir Türk ailenin oğlu olan Kurt Seyit Eminof, başarılı bir subay olmasın a rağmen Şura’yla tanıştıktan sonra Rusya’daki devrim hayatındaki tüm dengeleri altüst eder. Aşk, devrim, aile gibi kavramlar hayatını karmaşıklaştırırken Kurt Seyit Eminof, İstanbul’a doğru yola çıkarak hikâye başlar.

O dönemin dengelerini hassaslaştıran büyük olaylarının da yer verildiği dizi için uzun bir hazırlık sürecinden geçildi. Bu projeyle Kıvanç Tatlıtuğ, ilk defa bir dönem dizisinde oynayacak ve rol arkadaşı Farah Zeynep Abdullah ise iki yıl ekranlardan uzak kaldıktan sonra yeniden bu diz i le gündeme gelecek. Star TV’de yayınlanacak olan “Kurt Seyit ve Şura” daha önce görmediğimiz türden bir ‘aşk v e macera’ öyküsünü anlatacak. Nermin Bezmen’in romanından uyarlanan ve yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı dizinin senaryosu Ece Yörenç’e ait. Yönetmen koltuğundaysa Hilal Saral’ı görüyoruz. Kurt Seyit ve Şura dizisinin ilk bölümünü anlatan 3. yeni fragmanı yayınlandı. İşte Kurt Seyit ve Şura yeni fragmanı ve Kurt Seyit ve Şura fragmanı izle videoları.

Hilal Saral'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu Ece Yörenç kaleme alıyor. Nermin Bezmen'in 'Kurt Seyt ve Shura' adlı kitabından uyarlanan dizi, yüzyıl başı Rusya ' sından 1920 ' lerin İstanbul ' una uzanan dönemde yaşanan tutkulu bir aşk hikayesini konu alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ ' un muhafız alayının cesur subayı, Kırım Türk'ü Kurt Seyit karakterini canlandırdığı dizide; Kurt Seyit ' in ilk görüşte aşık olduğu, soylu bir ailenin asil, güzel ve hayat dolu kızı Şura karakterini ise Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor. Rusya’da yaşadıkları görk emli hayatta n kopup İstanbul’a sürüklenen iki sevgili Kurt Seyit  ve Şura’nın tutku dolu aşk hikayesini  anlatan “Kurt Seyit ve Şura”, merakla bekleniyor. Bu arada Ece Yörenç’in senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı dizinin çekimleri son sürat devam ediyor. Nermin Bezmen’in aynı adlı romanından yola çıkılarak senaryolaştırılan “Kurt Seyit ve Şura”da saltanat günlerinden 1920’lerin İstanbul’una uzanan sürükleyici bir aşk hikayesi anlatılıyor. Dönemin dünya tarihi açısından dengeleri değiştiren büyük olaylarına da yer verilecek proje için uzun bir hazırlık sürecinden geçildi.

İlk defa bir dönem dizisinde oynayacak olan Kıvanç Tatlıtuğ ile iki yıl ekranlardan uzak kalan Farah Zeynep Abdullah, yeni yılın ilk aylarından itibaren izleyiciye nefes kesen bir aşk ve macera su  nacak. Kurt Seyit ve Şura’nın, saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay  Yapım imzalı “Kurt Seyit ve Şura”, Star TV’de yayınlanıyor.

 

SOYLU AİLENİN GÜZEL KIZI

Farah Zeynep  Abdullah’ın canlandıracağı Şura, zengin ve asil bir Rus ailesinin güzeller güzeli kızıdır. Şura, Petrograd’da ilk kez sosyeteye takdim edildiği baloda Kurt Seyit’le tanışır ve ona ilk anda aşık olur. Bu aşk her türlü engele, entrikaya rağmen güçlenerek büyürken, çeşitli zorluklarla da sınanır... Şura, Kurt Seyit’in elini tuttuğu ilk günden itibaren büyümeye başlar, küçük bir kızken şahane  bir kadına dönüşür. Kurt Seyit’le yaşayacağı serüven, hayatının anlamını değiştirir. Bu fırtınalı aşk onu, heyecan dolu bir maceraya  sürükleyecektir.

RUS ORDUSUNDA BİR TÜRK SUBAY

Kıvanç Tatlıtuğ’un hayat vereceği Kurt Seyit Eminof, Kırımlı bir Türk ailenin oğludur. Babası gibi Rus İmparatorluğu ordusunda, muhafız alayında görev yapan onurlu, lider ruhlu, başarılı bir subaydır. Çocukluğundan beri asker olarak yetiştirilen Kurt Seyit, babası gibi askeri  görevini tamamladıktan sonra aile topraklarında bir hayat kurma yı hayal etmektedir. Kendisi gibi as ker olan yakın arkadaşlarına ölesiye sadık , adalet duygusu çok gelişmiş ayrıca sıcak, şefkatli ve çapkın bir erkek olan Kurt Seyit’in kaderi Şura’yla tanışması, ardından Rusya’daki devrimle tamamen değişir. Şura’yla olan ilişkisi onun içinde bulunduğu tehlikeyi daha da büyütür. Kur t Seyit’in aşkı, ailesi için mücadelesi onu çok çalkantılı bir serüvenle İstanbul’a doğru yola çıkaracaktır.

Kurt Seyit ve Şura 1. bölümü ile damga vurdu. İşte Kurt Seyit ve Şura izle. Kurt Seyit ve Şura hd izle. Kurt Seyit ve Şura oyuncuları. Kurt Seyit ve Şura yeni bölüm izle. Kurt Seyit ve Şura son bölüm izle. Kurt Seyit ve Şura yeni fragman izle. Kurt Seyit ve Şura 2. bölüm fragman izle. Kurt Seyit ve Şura son fragman izle.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız

Diğer Haberler

Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.