Hürriyet Hava Durumu - Hava Nasıl 0lacak İstanbul : 29ºC
02 Eylül 2014 14:39

Yiğit Dikmen kimdir? (Yiğit Dikmen Survivor'daki yakışıklı gönüllü)

Yiğit Dikmen kimdir? (Yiğit Dikmen Survivor'daki y

Survivor Gönüllüler takımında Yiğit Dikmen kişiliği ve yakışıklılığıyla dikkat çeken isim oldu. Survivor zorlu adada yarışlar, rekabetler, gerginlikler ve ödül heyecanları devam ediyor. Survivor 2014 sezonunda Gönüllüler takımındaki Yiğit Dikmen hem yakışıklılığı hem de yarışlarda gösterdiği performansıyla adından oldukça söz ettiriyor. Peki Yiğit Dikmen kimdir? Yiğit Dikmen ile ilgili bilgiler hurriyet.com.tr'de.

Survivor Gönüllüler takımında Yiğit Dikmen kişiliği ve yakışıklılığıyla dikkat çeken isim oldu. Survivor zorlu adada yarışlar, rekabetler, gerginlikler ve ödül heyecanları devam ediyor. Survivor 2014 sezonunda Gönüllüler takımındaki Yiğit Dikmen hem yakışıklılığı hem de yarışlarda gösterdiği performansıyla adından oldukça söz ettiriyor. Peki Yiğit Dikmen kimdir? Yiğit Dikmen ile ilgili bilgiler hurriyet.com.tr'de.

YİĞİT DİKMEN KİMDİR?

Yiğit Dikmen 2014 survivor yarışmasında gönüllüler takımında yer alan bir yarışmacıdır. Dominik'te yapılan Survivor 2014 yarışması her yıl olduğu gibi reyting rekorları kıracak gibi görünüyor.

Yiğit dikmen 1987  İstanbul doğumludur.

Uzun yıllar futbol oynamış olan bir sporcudur ayrıca son yıllarda crossfit ile uğraşmaktadır.

Acun Ilıcalı, bu seneki Survivor kadrosuna profesyonel anlamda sporla uğraşan çok sayıda yarışmacı aldığından ‘Olimpik Survivor'a hazır olun' demişti.

    Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız

    Diğer Haberler

    Merhaba
    Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.