Teknoloji Haberleri

  Ajan 47 geri dönüyor

  Hürriyet Haber
  11.02.2016 - 13:59 | Son Güncelleme:

  Kafasının arkasında barkod dövmesi olan, acımasız ve soğukkanlı ajanımızı özlediniz mi? 

  Hitman serisinin episodik yeni oyunu, yarın beta aşamasına geçiyor. 15 yıl kadar önce hiç reklamı yapılmadan piyasaya çıkan ilk oyun o kadar fazla tutuldu ki, geride kalan sürede kendisini dört devam oyunu daha izledi. Özellikle serinin üçüncü oyunu Hitman: Contracts'ın ardından ciddi eleştiriler almaya ve kendisini tekrar etmeye başlayan oyun bu defa oldukça iddialı.

  Blizzarddan Türkiyede ilk şampiyonaBlizzard'dan Türkiye'de ilk şampiyona

  Yapımcı IO Interactive'den gelen bilgiler oyunun 12-14 Şubat tarihleri arasında PS4 ve bundan bir hafta sonra da PC için beta aşamasına geçeceğini gösteriyor. Bir "prologue" bölümünün de dahil olacağı beta'nın boyutu ise sadece 4.7GB olacak ve oyunun mekaniklerinin nasıl çalıştığı üzerine odaklanacak, elbette bir iki antreman görevi de oyuna dahil.

  Ajan 47 geri dönüyor

  Üstelik bu iki gün süresince tekrar tekrar oynanabilecek. Beta'ya katılmanın tek yolu ise oyunu ön sipariş ile almış veya oyunun Collector's Edition versiyonunu edinmiş olmak.

  Facebook Messenger’da gizli satranç oyunuFacebook Messenger’da gizli satranç oyunu

  Oyunun iki ayrı fiyat etiketi ile piyasaya çıkacağını da belirtelim zira yapımcı ısrarla "season pass" adını kullanmaktan kaçınıyor. Buna göre 11 Mart tarihinde satışa çıkacak olan Hitman için sunulan "tam içerik" paketi 60 dolar fiyat etiketine sahip olacak, fiyat düzeyine bakarsak oyun ülkemize geldiğinde PC için bile 200tl düzeyini zorlayacak demektir bu paket ile.

  Ajan 47 geri dönüyor

  Oyun açılış gününde 6 farklı senaryoya, 800 farklı kontrat hedefine ve şehir olarak da Paris, Sapienza ve Marakeş'e sahip olacak ve Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında da bu şehirlere sırasıyla Tayland, Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya eklenecek, şehirler ise henüz açıklanmış değil.

  Mart ayında başlayacak olan canlı içerik ile de oyuna "belli bir zaman süresi içinde indirilmesi gereken" hedefler, haftalık etkinlikler, yeni kontrat hedefleri eklenecek. 60 dolarlık paket tam olarak bunları kapsıyor, ayrıca PC ve PS4 beta için de erişim hakkı veriyor.

  Yılların eskitemediği Doom yenilenen grafikleriyle geri dönüyorYılların eskitemediği Doom yenilenen grafikleriyle geri dönüyor

  Oyunun bir de 35 dolarlık Intro Paketi olacak ve 6 senaryo, 800 hedef ve ilk üç şehri kapsayacak. Eğer sonradan paketi upgrade etmek isterseniz cebinizden 30 dolar daha çıkacak.

  Level.com.tr tarafından hazırlanmıştır.

  Etiketler: ajan 47
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı