Teknoloji Haberleri

  AirTies'a En İyi Tüketici Ev İçi Teknolojisi ödülü

  Hürriyet Haber
  26.09.2014 - 13:43 | Son Güncelleme:

  AirTies, dünyanın en hızlı Kablosuz Video Erişim Köprüsü Air 4820 modem ile Uluslararası Kablo ve Uydu Ödülleri’nde “Best Customer Premise Technology” (En İyi Tüketici Ev İçi Teknolojisi) ödülüne layık görüldü.

  12 – 16 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Uluslararası Yayıncılık Kongresi’nde (IBC 2014- International Broadcasting Convention) dağıtılan ödüller, sektör profesyonellerinden oluşan bağımsız bir jüri tarafından değerlendirildi.

  Ayrıca, aynı anda 10 cihaza kadar yüksek çözünürlüklü (High Definition - HD) video aktarımı yapabilen Air 4820, evin her yerinde interneti aynı hızda kullanma imkanı sunuyor.

  AirTies Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu Bülent Çelebi ödülle ilgili yaptığı açıklamada; “’Best Customer Premise Technology’ kategorisinde bu prestijli ödülü almış olmaktan dolayı oldukça mutluyuz.” dedi.

  Alanında uzman profesyoneller tarafından değerlendirilen Uluslararası Kablo ve Uydu Ödülleri, sektörün en kapsamlı, rekabetçi ve saygın ödüllerinden biri olma özelliği taşıyor. Ödüller kablo, uydu, televizyon yayıncılığı, mobil ve IPTV (İnternet üzerinden TV yayını) sektörlerinde teknik ve ürün pazarlama alanlarında üstün başarı gösteren ürün ve şirketlere veriliyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı