GeriSpor Ailton çıplak!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ailton çıplak!

Ailton çıplak!
refid:3831151 ilişkili resim dosyası

Alman Bild gazetesi, Hamburg SV'nin Beşiktaş ile anlaştığı ve Ailton'u sezon sonuna kadar kiraladığını yazdı. Bu arada Sambacı, Bild am Sontag gazetesine çıplak poz verdi.

“Merhaba Bundesliga! Ben yeniden buradayım” başlığıyla verilen haberde, Hamburger SV Spor Sorumlusu Dietmar Beiersdorfer'in Beşiktaş ile dün akşam saatlerinde anlaşmaya vardığını ve Ailton'un yarın eşi Rosalie ile birlikte Hamburg'a geleceğini yazdı.

Ailton'un sezon sonuna kadar Beşiktaş'tan 500 bin avro karşılığında kiralanacağı, sezon sonunda 2 milyon avro karşılığında Hamburger SV'ye transfer olabileceği de belirtilen haberde, Ailton'un da yaklaşık 1 milyon avro alacağı kaydedildi.

Haberde ayrıca, Ailton'un, sezonun 2. yarı başlangıcında Hamburger SV'nin FC Nürnberg'e karşı 28 Ocak'ta oynayacağı karşılaşmada forma giymesinin beklendiği ifade edildi.

Berlin'de yayınlanan B.Z gazetesi, “Sensasyon: Hamburg Ailton ile anlaştı” başlığıyla verdiği haberde, Ailton'un yaklaşık 700 bin avro alacağını yazdı.

Hamburger SV Teknik Direktörü Thomas Doll, Ailton'un takıma alınması konusunda futbolcularıyla da konuştuğunu belirterek, “Bu konuda hep olumlu sinyaller aldım. Eğer karakter olarak bize uymasaydı zaten listemizde olmazdı” dedi.

Takım kaptanı Buyten de “Berliner Morgenpost” gazetesine yaptığı açıklamada, “Ailton geçmişte de gol atabileceğini her zaman etkili şekilde ispatlamıştır. Fırsatları soğukkanlılıkla değerlendiriyor ve hiç şüphesiz bize de yardımı olur” şeklinde konuştu.

Kicker adlı spor dergisi de “Hamburger SV zorda: Çıkış yolu Ailton” başlığıyla verdiği haberde, Hamburger SV'nin en önemli eksiğinin iyi bir santrfor bulmak olduğunu, bunu da sezonun 2. yarısı başlamadan önce Ailton ile gidermeyi hedeflediğini yazdı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle